Wpis z mikrobloga

Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z inicjatywą więc wychodzę i postanowiłem zacząć od wykopu.
Są jakieś dziewczyny chętne na randkę ze mną ?


#przegryw #wygryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #zwiazki #zwiadowcahistorii #seks #p0lka #zdrada #rozowepaski #rozwojosobisty #rozdajo #rozbiorka #niebieskiepaski #podrywajzwykopem #tinder
Zwierz33 - Oglądałem ostatnio filmik o poznawaniu ludzi i tam było że, trzeba wyjść z...

źródło: 3DD567FCA3-752x440

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus:

a może być piwo a nie randka?


Hm... chcesz mnie upić żebym był łatwy ? :D
Upijesz mnie piwem a potem rozbierzesz i wykorzystasz ()( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Ech... kobiety to tylko jedno w głowie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus:

I właśnie dlatego nie korzystam z aplikacji randkowych


Ano nie opłaca się korzystać z tego syfu a taki wykop oryginalniej brzmi. Ktoś pyta a wy gdzie się poznaliście ? Na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pod tagiem ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka:

Różnica jest taka że jak kobieta z góry zaznacza że to koleżeństwo to facet się zgadza licząc że zmieni zdanie a jak różowa nie zmieni to ten się czuje zawiedziony obrażony i urywa kontakt mając pretensje do różowej że go oszukiwała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Różnica jest taka że jak kobieta z góry zaznacza że to koleżeństwo to facet się zgadza licząc że zmieni zdanie


@AlienFromWenus: No tak. A z czego to wynika? Z tego że #!$%@? ciężko jest znaleźć kobietę do segzów, więc faceci często idą w tą nędzną koleżeńskość licząc, że może coś zaiskrzy ¯\(ツ)/¯

Jakby faceci mieli tak łatwy dostęp do szeksów co babska, to nie mielibyśmy takich problemów z czystą koleżeńskością
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: zaspokojony facet nie widzi powodu by mieć koleżanki bo dla was kobieta to tylko dziura, naprawdę nieliczni niebiescy byli w stanie spotkać się ze mną na piwo wiedząc że mam niebieskiego i że widzimy się tylko na piwo, wy w kobietach nie widzicie ludzi z którymi można porozmawiać na ciekawe tematy czy spędzić ciekawie czas na jakimś hobby tylko kierujecie się kootasem
Koorwa jak można tak często myśleć o
  • Odpowiedz