Wpis z mikrobloga

@andbatros Korzystający z usług takich pań mają często więcej rozumu niż ludzie żyjący w nieszczęśliwych małżeństwach.

Jak zarabiasz duże pieniądze, to swój czas cenisz sobie bardziej niż te 5, czy 10 koła co miesiąc. Nie musisz poznawać, starać się, randkować. Płacisz takiej #!$%@? co miesiąc z góry ustaloną kwotę, w zamian dostajesz towarzystwo kobiety, o której większość facetów może tylko pomarzyć.
@WielkiNos:
Już lecę sponsorować p0lke xD Za 30k/m ostatnie co bym chciał zrobić to sponsorować p0lke xD

Za 30k/m to bym podróżował i bawiłbym się z lokalnymi lasencjami a nie brać tempy bagaż w postaci kł0dy
@WielkiNos: nie wiem w czym problem. Powiedziała o co chodzi, a on nie był zainteresowany. Życie. Jakiś się znajdzie na pewno. Gdzie ona ma niby szukać bogacza co chce utrzymanki? Przez znajomych?

Ona tu postępuje fair. A jak on nie jest zainteresowany to mógł usunąć parę i nara.
m w tę stronę (raczej, bo skąd mogę wiedzieć), ale co to ma być? Strażnicy moralności? Każda ma tłuc schabowe? Dobrze by było, ale to nie jest koncert życzeń ;) Darujcie mi proszę tę mityczną ścianę 30-40, może ona to podziela, ale zwyczajnie ma wywalone.


@WielkiNos: "Romantyk" trafił na "biznesłomen".
Z tego chleba nie będzie.
zgadzam się, za szczerość mógł napisać, że jest zwykłą prostytutką, a tak niepotrzebne wulgaryzmy poleciały


@Tratak: mi to przypomina te wykopowe wypowiedzi pod pewnymi zdjęciami (najcześciej alternatywek/feministek/lewaczek) typu: dobrze że psychiczna sama sie znaczy. Łatwiej ją zidentyfikować i ominąć.
@Dlkvv: Rozumiem iść sobie skorzystać z usługi ekskluzywnej divy i osuszyć jajka. Czysta transakcja za seks zamiast jakieś skakanie obok dupy i dawanie jej prezencików z nadzieją, że może popuści szparaga.
Ale płacić takiej co miesiąc 15k za to, że będzie udawała Twoją dziewczynę to podpada mi pod cucka bardziej.

Poza tym co jest fajnego w towarzystwie takiego pustaka? Wyjedziesz z nią gdzieś i będzie Ci cały wyjazd cykała foty na
@WyzwolonaPodrozniczka: Napisała tylko że chce być utrzymanką. Nie napisała że chcę dawać dupy za pieniądze, a jest to bardzo ważne. Nawet jak będzie seks to nie wiadomo co ona oferuje, czy będzie: oral, anal, czy będzie z gumką czy bez gumki, trójkąt, czy jest tylko dla niego. Więcej szczegółów mogła napisać.
@debug: +1. Można nie lubić takich ludzi, ale wyzywanie kogoś kto uczciwie przedstawia sprawę jest słabe. Jak mężczyzna jest przystojny lub ma kasę i dzięki temu dużo rucha to się go nie wyzywa tylko wymyśla jakieś alogiczne bzdury o kluczach i zamkach.