Wpis z mikrobloga

o co chodzi? Pani powiedziała to od razu, bez prób owijania sobie frajera wokół paluszka. Będąc kobietą i modelką nie poszedłbym w tę stronę (raczej, bo skąd mogę wiedzieć), ale co to ma być? Strażnicy moralności? Każda ma tłuc schabowe? Dobrze by było, ale to nie jest koncert życzeń ;) Darujcie mi proszę tę mityczną ścianę 30-40, może ona to podziela, ale zwyczajnie ma wywalone.


@debug: O to, że tłucze się
@Adolf_HODLer

@WyzwolonaPodrozniczka: Zarabiam lepsze, chłopaki z mojego towarzystwa też. Nikt na takie generyczne gówno by nie splunął nawet. Nie mam problemu np z zabraniem panny na jakąś Dominikanę, tylko niech chociaż trochę poudaje. #!$%@? mogę sobie kupić na miejscu. Będą milsze.

Nikt by nie splunął ale jednak wypisujecie do tych kobiet i na coś liczycie :))) Oczywiście pojawia się problem jak nie można sprostać wymaganiom :))) Wam rzecz jasna chodzi o
@WielkiNos: trochę beka z typów co im się wydaje, że takie modelki mogłyby nimi jakkolwiek zainteresowane. Zakładając, że typ nie jest jakimś giga chadem, to adwokat 30k raczej mocno poniżej jej ligi.
Sc z bękartów tindera, a IG laski: alenakryukovaa
Tego typu panie to nie są materiały na żonę, to jest ozdoba faceta. Ma ładnie wyglądać przy Tobie ubranym w gajerek za 50k spod którego rękawa wystaje sikor za 250k w Twoim Bugatti.
Taka pani jest biżuterią faceta i po za dobrym wygladem nie można od niej niczego oczekiwać.
wyobraża ile sobie żeby taka tłukła kotlety jak ktoś wyżej napisał?
No nie, to inna liga. Liga w której z taką panią wozi
@WielkiNos: "Modelka", konto bez weryfikacji, na dzień dobry pytania o zawód i hajs... chłop myślał że znalazł pustą panienkę łasą na hajs, a znalazł kolesia co szuka jelenia który na widok zdjęć będzie jego virtual sugar daddy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WielkiNos: lol. Przypomniała mi się historia znajomego. Założył sobie przed weekendem konto na insta. Powrzucał parę fotek, poprzeglądał parę profili i zalajkował zdjęcie jednej takiej "modelce". Za 5min ta do niego pisze "podobam ci się? To dawaj mi 200zł na blika bo stoję pod bankomatem". Gość jej grzecznie, że chwila moment może najpierw się poznajmy a ta do niego "dawaj blika bo cię zablokuje!" i za chwilę to zrobiła. Jak dla
@000loki: pewnie tak. Młode i ładne laski zazwyczaj nie są zbyt ogarnięte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz nawet nie trzeba z IG można z midjourney. Jest to jakiś plan awaryjny póki się to jeszcze za bardzo nie upowszechniło a prawo jak zwykle nie nadąża za najnowszymi trendami
@SpasticInk:
Rodzinne to co sie dziwić.
Dużo się zarabia obsługując firmy niestety.
No i prawda, w Warszawie się więcej zarabia ale niestety to już nie to co kiedyś.

Dodam informacyjnie, że średnia pensja aplikanta 1-3 roku w Warszawie to około 4500 netto. xD