Wpis z mikrobloga

@Bioenergetyk: Pani nie zachęciła do siebie, nie podała szczegółów które mogłby być krytyczne dla decyzji. Ona poluje na kogoś takiego jak Ty, czyli bioracego w ciemno bez przemyślenia sprawy.

W warzywniaku to Ty widzisz jaki jest asortyment. A Pani to sprzedaje usługi to jest trochę inny rodzaj handlu. W takim rodzaju sprzedaży istotna jest umowa, bo bez tego wszystko jest palcem po wodzie pisane. Pisałem Ci wcześniej że nie masz doświadczenia
  • Odpowiedz
@WielkiNos: SZOK! Atrakcyjna kobieta szuka utrzymanka w zamian za dawanie dupy!!!! JEZU KYRLE ELEJSON!
A jak chłop umawia sie z pannami na ruchanie to już spoko xD
  • Odpowiedz
@MSDS tylko sie nie zesraj tu zaraz xd wymienili ze soba pare zdan, gdzie jedna strona nie byla zainteresowana transakcja. a ty masz pretensje bo cennika nie wystawila w 2gim komentarzy xd

nie pisz juz mi wiecej bo szkoda mi czasu na takie gowno rozmowy
  • Odpowiedz
ale o co chodzi? Pani powiedziała to od razu, bez prób owijania sobie frajera wokół paluszka. Będąc kobietą i modelką nie poszedłbym w tę stronę (raczej, bo skąd mogę wiedzieć), ale co to ma być? Strażnicy moralności? Każda ma tłuc schabowe? Dobrze by było, ale to nie jest koncert życzeń ;) Darujcie mi proszę tę mityczną ścianę 30-40, może ona to podziela, ale zwyczajnie ma wywalone.


@debug Ale o co chodzi? Gosc
  • Odpowiedz
@debug: Facet dał wyraźny sygnał już na początku ze nie podoba mu się w jakim kierunki zmierza konwersacja a mimo to Julka nadal ciągnęła dyskusje jednocześnie będąc zaskoczona ze facet może wymagać czegoś więcej niż jej wyglądu.
  • Odpowiedz
@WielkiNos
Trochę bawi mnie ten stereotyp ze niby jak ktoś jest prawnikiem czy adwokatem to zarabia dużo. Tacy ludzie zarabiają w #!$%@? mało szczególnie jest nie pójdą na aplikacje po studiach. Adwokatów zarabiających 30k jest garstka. Trzeba mieć kogoś w rodzinie postawionego wysoko.
  • Odpowiedz
@eskejper: problem w tym, że już po pierwszym jej pytaniu powinien dać sobie spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale brnął chyba tylko po to, żeby to pokazać tutaj
  • Odpowiedz
@WielkiNos: w ramach ciekawostki, mam znajomych z tej branży, znajoma i znajomy mają kancelarie, zatrudniają aplikantów i radców, obszary to rozwody i windykacja, zarabiają 15-20k, ale nie mają życia i robią po 12h dziennie od 8 do 20. Życia rodzinnego brak.
Także te 30k to chyba w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kurtyzany skakać i się ślinić?


@RoobRoys: Nikt mu nie każe przecież. Może po prostu nie walić konia do swoich kompleksów i niedowartościowania i nie wylewać prymitywnej nienawiści. Pomijając oczywiście to, że oczywisty bajt, a te kompleksy są opa.
  • Odpowiedz