Wpis z mikrobloga

"Jeszcze czegoś takiego nie miałam, nie mogę palić u siebie w aucie, bo jakiś kmiot, pracownik McDonalda, mi powie, że nie mogę palić w aucie, no łeb mi zaraz wyp…oli"

Wróżę tej Julce Von Stein karierę w polityce. Idealnie wpisuje się w program wyborczy PO KO spoko( ͡ ͜ʖ ͡)

Ten incydent jak w soczewce pokazuje jak "elity" traktują zwykłych obywateli. A spora grupa ludzi posiadających niską samoocenę nie chce być po stronie tych "kmiotów".
Przecież mają wykształcenie, są młodzi, mieszkają w dużych miastach, mają aspiracje.

I tacy ludzie głosują później na takie Jachiry, które po wyborach nagrywają filmiki w których w twarz się z nich śmieją: "Jesteśmy beznadziejni, biorę za to odpowiedzialność, ale powiem wam szczerze - w końcu to wy nas wybraliście"

Obecnie na tapecie w wolnych mediach 3RP jest temat referendum. "Wybitni" opozycyjni mentorzy którzy jeździli na szkolenia do Moskwy, tłumaczą lemingom jak nie wziąć udziału w referendum ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a kilka miesięcy wcześniej krzyczeli "KonsTYtucJA.
Kabaret.
#cytatywielkichludzi #polska #polityka #celebryci #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #takaprawda
Pobierz BezDobry - "Jeszcze czegoś takiego nie miałam, nie mogę palić u siebie w aucie, bo ja...
źródło: temp_file2977467447602673713
  • 39
Przeświadczenie o swojej wyższości nad podludźmi którzy mają inny status społeczny to coś co zostało ciężko wypracowane przez te kilka dekad istnienia 3RP.

Tylko jak to sobie sklejasz w jedną całość - pisiory nie pracują i żyją z zasiłków a jednocześnie bezrobocie jest najniższe w historii i liczba zatrudnionych najwyższa?


@BezDobry: a wiesz jak jest liczone bezrobocie? Ci co się nie zarejestrowali to nie są bezrobotni a jednocześnie pasożytują.
I tak,
liczba zatrudnionych najwyższa


@pure_function: a ilu pracuje Ukraińców i wszelkiej maści innych imigrantów?
Fajnie to nie znać realiów kraju w którym się żyje. Gdyby nie imigranci to już dawno by się to wszystko posypało ale nie wiedza wprowadza taki błogi stan, stan odmóżdżenia
@bukimi Z kolei wg mnie ludzkiej inteligencji bardziej uwłacza szkolenie przez tzw. ekspertów jak nie odebrać karty. Idę i zaznaczam zgodnie ze swoimi przekonaniami i tyle. Wszyscy wiedzą, że chodzi o frekwencję, ale każdy #!$%@? o uwłaczaniu inteligencji i baranki to powtarzają. A pytania w sumie to pod Tuska (przynajmniej jego obecne wcielenie) i rozumiałbym gdyby to lewicę dupa piekla.
@BezDobry: lepiej porównać z pisowska bojowka, która odpala się na słowo "tusk" potrafiąc innych ludzi zrównać z gownem i życzyć im co najgorsze.
O stawianiu się wyżej przez pis i ich rodziny, niż inni obywatele już nie wspominając.

Odpowiedzmy na bardzo ważne pytanie:
kiedy ostatnio prezes K. był bliżej, niż 10 metrów od normalnego (osoby podstawione się nie liczą) człowieka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tacy ludzie głosują później na takie Jachiry


@BezDobry: No akurat Jachira to jeden z najbardziej prospołecznych polityków który jest na każdym proteście, mówi głośno o problemach i nie ma #!$%@? się z PiSem więc proszę nie obrażać jej bo #!$%@?ła w tej kadencji kawał dobrej roboty co o jej kolegach z partii powiedzieć nie można.

Ja przypominam że to Jachira dostała gazem i została zabrana do suki na PROTEŚCIE PRZEDSIĘBIORCÓW,
Obecnie na tapecie w wolnych mediach 3RP jest temat referendum. "Wybitni" opozycyjni mentorzy którzy jeździli na szkolenia do Moskwy, tłumaczą lemingom jak nie wziąć udziału w referendum ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a kilka miesięcy wcześniej krzyczeli "KonsTYtucJA.


@BezDobry Bojkot referendum, to też jest pewna forma postawy demokratycznej, równie ważnej jak samo wzięcie udziału
@BezDobry: babą jest #!$%@?ęta, a palaczom w miejscach publicznych (w tym balkonach) dużo przyjemności wysokim napięciem, ale ktoś mi wyjaśni, bo baby nie chce oglądać - czemu ktoś jej kazał nie palić faktycznie we własnym aucie?
@BezDobry: Najwyższa pora zmądrzeć, weź podręcznik do historii i poczytaj o referendum z 1946 roku.
bardzo podobny klimat - tylko wtedy referendum robił nam okupant rosyjski.
"3 x TAK lub zdradzisz ojczyznę"
@dlugi-gr Co w tych pytaniach jest zdradą? To źle, że obywatele mogą wypowiedzieć się w sprawie obrony granic czy prywatyzacji? Źle że będą mieli możliwość bezpośrednio zadecydować o kształcie polityki bezpieczeństwa i gospodarki?
@BezDobry:
"1.Czy jesteś za zniesieniem Senatu?
2.Czy chcesz utrwalenia w przyszłej Konstytucji ustroju gospodarczego, zaprowadzonego przez reformę rolną i unarodowienie podstawowych gałęzi gospodarki krajowej, z zachowaniem ustawowych uprawnień inicjatywy prywatnej?
3. Czy chcesz utrwalenia zachodnich granic Państwa Polskiego na Bałtyku, Odrze i Nysie Łużyckiej?"
Pytania zostały tak sformułowane, by wymuszać pozytywną odpowiedź na każde z nich. W ten sposób wynik referendum miał udowodnić jedność społeczeństwa i jego poparcie dla nowej, ludowej