Wpis z mikrobloga

"Jeszcze czegoś takiego nie miałam, nie mogę palić u siebie w aucie, bo jakiś kmiot, pracownik McDonalda, mi powie, że nie mogę palić w aucie, no łeb mi zaraz wyp…oli"

Wróżę tej Julce Von Stein karierę w polityce. Idealnie wpisuje się w program wyborczy PO KO spoko( ͡ ͜ʖ ͡)

Ten incydent jak w soczewce pokazuje jak "elity" traktują zwykłych obywateli. A spora grupa ludzi posiadających niską samoocenę nie chce być po stronie tych "kmiotów".
Przecież mają wykształcenie, są młodzi, mieszkają w dużych miastach, mają aspiracje.

I tacy ludzie głosują później na takie Jachiry, które po wyborach nagrywają filmiki w których w twarz się z nich śmieją: "Jesteśmy beznadziejni, biorę za to odpowiedzialność, ale powiem wam szczerze - w końcu to wy nas wybraliście"

Obecnie na tapecie w wolnych mediach 3RP jest temat referendum. "Wybitni" opozycyjni mentorzy którzy jeździli na szkolenia do Moskwy, tłumaczą lemingom jak nie wziąć udziału w referendum ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a kilka miesięcy wcześniej krzyczeli "KonsTYtucJA.
Kabaret.
#cytatywielkichludzi #polska #polityka #celebryci #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #takaprawda
BezDobry - "Jeszcze czegoś takiego nie miałam, nie mogę palić u siebie w aucie, bo ja...

źródło: temp_file2977467447602673713

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf:

Więc pisowcu #!$%@? ze swoją propagandą.


Ale zobacz jak sprytnie ten pisowski propagandysta połączył filmik z jakąś wulgarną wariatką z ideą nieuczestniczenia w tym pseudoreferendum. Na tego powinni dać 1,2 zł za wpis.
  • Odpowiedz
@BezDobry Dlaczego wyborcy KO nie chcą brać udziału w referendum? Przecież z tego co gada Tusk to:
- nie chce uchodźców,
- chce bardziej szczelnej granicy z Bialorusią i Rosją,
- nie jest za podwyższeniem wieku emerytalnego.
Jeśli chodzi o wyprzedaż państwowych przedsiębiorstw to możecie zaznaczyć, że jesteście za.
  • Odpowiedz
@BezDobry: przynajmniej nie muszę się wstydzić tego, że jestem darmozjadem, pasożytem żyjącym na koszt pracujących.¯\(ツ)/¯

A wróć jaki wstyd, jeszcze żaden pisowiec nie wykształcił w sobie tej cechy. Im się wszystko należy, deejjee #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bad_Wolf @Bad_Wolf

@BezDobry: przynajmniej nie muszę się wstydzić tego, że jestem darmozjadem, pasożytem żyjącym na koszt pracujących.¯\(ツ)/¯


A wróć jaki wstyd, jeszcze żaden pisowiec nie wykształcił w sobie tej cechy. Im się wszystko należy, deejjee #!$%@?.


O! O tym właśnie jest mój post. A twój komentarz dotyka sedna sprawy!
Przeświadczenie o swojej wyższości nad podludźmi którzy mają inny status społeczny to coś co zostało ciężko wypracowane przez te kilka dekad istnienia
  • Odpowiedz
  • 1
@4mmc-enjoyer

@BezDobry: łał nowość, pracownicy najniższego sortu są poniżani. Wmówili wam, że żadna praca nie hańbi, a tera widać tego efekty


A "wam" wmówili, że za 5000 to głupek pracuje. A podziwu godni są patocelebryci promowani przez pewną stację tv, sutenerki, prostytutki - influancerki, prawnicy "załatwiający" kamienice za 50 PLN, "biznesmeni" w stylu Palikot -Wojewodzki ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dlaczego wyborcy KO nie chcą brać udziału w referendum?


@itseracub: To coś zwane referendum uwłacza ludzkiej inteligencji. Branie w tym udziału jest zwyczajnie daremne, bez względu na zamiłowania polityczne.
Można było zapytać o cokolwiek, co ma znaczenie w Polskiej polityce, zamiast robić taki bełkotliwy wysryw pod TVP i marnować kasę z podatków. Przykładowo:
- czy powinniśmy inwestować w elektrownie atomowe
- czy powinniśmy stawiać farmy wiatrowe
- czy zrównać wiek emerytalny
  • Odpowiedz
@BezDobry: a ja nie mówię, że influencerka jest jakoś wartościowa, bo wszystko ma od starego, więc na nią też pluje. Widzę jednak po pracownikach u mnie w stokrotce, połowa na ślady po cięciu się... Mam mieć do takich kiepów szacunek?
  • Odpowiedz