Wpis z mikrobloga

List pożegnalny już wydrukowany. Aby nie zginął zostanie rozesłany jutro rano na meila do najbliższych. To jest ten moment, w którym człowiek doszedł do ściany i aby dłużej, oraz bardziej się nie męczyć postanowił zakończyć to tu i teraz. Wybrałem chyba najbardziej bezbolesną metodę - zaczadzenie w odpalonym samochdozie. Miał być sznur, ale nie wiem czy dał bym radę, a tak tylko usnę i po sprawie. Tylko nie idźcie w moje ślady. Życie jest zbyt piękne, ale niestety nie moje. #zalesie #samobojstwo
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kenay o cholera, mam nadzieję że zdążą chłopa uratować. Zajrzałem na profil, chyba rozwód z żoną pijaczką zebrał żniwo, syna szkoda, kolejnemu baba życie złamie( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
A jakby tak codziennie robić takie wpisy i marnować czas i pieniądze podatników normików na przyjazd policji do ciebie? Hmmmmm interesujące, wystarczy żeby się mówiło że to tylko performance w internecie i niebiescy tak bardzo strollowani ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tino:

co serio grozi za taki wpis, gdzie jest przedstawiony zamiar samobójstwa? Przyjedzie policja i co?

Zależy, policjant oceni czy jest realne zagrożenie życia, i czy mogłeś pisać serio. Tutaj pewnie zależy wszystko od tego co będziesz mówił, jak będziesz wyglądał, możliwe, że o sytuację życiową wypytają(o ile sami tego nie sprawdzą wcześniej), i zależnie od tego jak Cię ocenią, albo wezwą karetkę albo nie. Pewnie mogą nawet Cię skuć,
  • Odpowiedz