Wpis z mikrobloga

List pożegnalny już wydrukowany. Aby nie zginął zostanie rozesłany jutro rano na meila do najbliższych. To jest ten moment, w którym człowiek doszedł do ściany i aby dłużej, oraz bardziej się nie męczyć postanowił zakończyć to tu i teraz. Wybrałem chyba najbardziej bezbolesną metodę - zaczadzenie w odpalonym samochdozie. Miał być sznur, ale nie wiem czy dał bym radę, a tak tylko usnę i po sprawie. Tylko nie idźcie w moje ślady. Życie jest zbyt piękne, ale niestety nie moje. #zalesie #samobojstwo
  • 158
Miał być sznur, ale nie wiem czy dał bym radę,


@kenay: Ja tylko tak technicznie doradzę, że sznur to jeden z najgłupszych sposobów na magika. No chyba, że zamierzasz to zrobić zgodnie ze sztuką godną średniowiecznego kata i skoczyć tak by złamać kark.
co wami kieruje, że udaremniacie człowiekowi próbę odejścia z tego świata na własnych warunkach?


@spokojnyinformatyk: Mirek, jak tak dalej pójdzie to Ty też będziesz miał wjazd na chatę za podżeganie OPa do samobójstwa (jeżeli on serio chce to zrobić).

Czy mozecie dac jakas informacje, ze podjeliscie odpowiednie kroki? Ja wiem, ze dlugi weekend, ale chyba ktos ten sciek jednak moderuje?


@crahn: Nikt tego burdelu nigdy nie pilnował, a w święto?
Czy mozecie dac jakas informacje, ze podjeliscie odpowiednie kroki?


@crahn: Czy możesz dać jakąś informację, czy podjąłeś odpowiednie kroki tj. zadzwoniłeś na policję i zgłosiłeś? Moderacja jest od moderowania
@kenay: co serio grozi za taki wpis, gdzie jest przedstawiony zamiar samobójstwa? Przyjedzie policja i co? "Jest pan zatrzymany za próbę zabicia się"? Może zainterweniują w sprawach urzędowych, które można szybciej załatwić albo ktokolwiek zainteresuje się losem takiego człowieka czy tylko będzie miał kolejne urzędowe #!$%@? nad głową i kolejne komplikacje?