Wpis z mikrobloga

Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa zawodowa. Strasznie wkurza mnie, że 40 ton rozpędzone do 90 km/h, czyli ekwiwalent energetyczny ok. 3 przeciętnych pocisków przeciwpancernych, jest prowadzone po drogach publicznych przez ludzi, spośród których większość ma IQ obierka od ziemniaka i nie mają za grosz wyobraźni. Poniżej filmik z jednej z grup i komentarze pod nim. Prawie nikt nie uważa, że zachowanie kierowcy ciężarówki z filmu jest debilne i niebezpieczne.

#ciezarowki #bekaztransa #kierowcy #drogi #tir #tirynatory #zalesie
Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...

źródło: merge_from_ofoct

Pobierz
Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...
  • 98
@Notabene: @ElLama @Niedobry @Arentonio
Na pewno bardzo trudno jest kierować takim zestawem. W jednej ręce telefon, w drugiej butelka z alkoholem. Stopy w klapkach ślizgają się po pedałach, na podszybiu laptok z filmem a wy byście chcieli żeby jeszcze w lusterka i na drogę oraz znaki przed sobą patrzył, oraz jakiś sensowny odstęp od poprzedzającego zachował. Niewykonalne.
@Arentonio: Klasyk kuweciarzy. Jak tylko jedziesz zgodnie z przepisami na zwężeniu bądź drodze krajowej to natychmiast siedzą ci na zderzaku, trąbią i światłami świecą. Naprawdę nie mogę się doczekać cywilizowanych autonomicznych ciężarówek, będzie znacznie bezpieczniej i bardziej cywilizowanie na parkingach i stacjach benzynowych. Do tego ich przekonanie o ratowaniu świata, przez co mogą łamać przepisy, jeździć niebezpiecznie i blokować drogi. Ostatnio przynajmniej ucywilizowano bardziej nasze autostrady, już nie ma częstych wyścigów
@Arentonio ile razy potrafiłem jechać zgodnie z przepisami za takie miganie światłami. A ile razy noga spadała z pedału gazu, kiedy tirowiec jechał za mną a na lewym ciąg aut uniemożliwiał mu wyprzedzenie.

Oni sie nigdy nie nauczą. Nie wspomnę o ich manewrach w mieście, #!$%@?, co tylko powoduje, że stoją dłużej na światłach. Ale takich do tej pracy trzeba.
@wezsepigulke ja często jak ktoś jedzie wolniej i lata po całej drodze dzwonię na 112. Bo normalni ludzie najczęściej jeżdżą normalnie. Fakt zdarza się jedzie jakiś dziadek często zdarza się że jedzie wolniej to nie dzwonię. Ale jak widzę normalne osoby które robią Dźwinę manewry to dzwonię bo nie wiem czy ktoś pijany czy się źle czuje itp. A kolejna kwestia to taka że jak się jedzie wolniej niż ciężarówka to jest
jak się jedzie wolniej niż ciężarówka to jest przeważnie proszenie się o wypadek


@krzysztof48: zwirowcu, chcesz komuś udowodnić, że jazda poniżej 90 na 50 jest zła, bo zwirowcowi się spieszy? xD
Jazda wolno, to jedna sprawa, a nękanie kogos za to jadąc mu na zderzaku tirem to #!$%@?ństwo i IQ poniżej rozmiaru buta kierowcy danego tira.

I co Cie te 200k nauczyło? Sugerujesz, że rodzice 10 dzieci są lepszymi rodzicami, niż