Wpis z mikrobloga

Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa zawodowa. Strasznie wkurza mnie, że 40 ton rozpędzone do 90 km/h, czyli ekwiwalent energetyczny ok. 3 przeciętnych pocisków przeciwpancernych, jest prowadzone po drogach publicznych przez ludzi, spośród których większość ma IQ obierka od ziemniaka i nie mają za grosz wyobraźni. Poniżej filmik z jednej z grup i komentarze pod nim. Prawie nikt nie uważa, że zachowanie kierowcy ciężarówki z filmu jest debilne i niebezpieczne.

#ciezarowki #bekaztransa #kierowcy #drogi #tir #tirynatory #zalesie
Pobierz Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...
źródło: merge_from_ofoct
Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...
  • 98
@ZygmnuntIgthorn

@wezsepigulke: Próbujesz zrzucać winę na ofiarę agresji drogowej. Przytyk o menelu jest jak najbardziej na miejscu. Jesteś ładnie wysławiającym się menelem. ¯\(ツ)/¯


Ty wyciągasz opinie jedynie po agresywnym wpisie anona z netu przyjmując że jest to jedyna prawda. Ja to krytykuje gdyż z mojej praktyki wynika że jak się jedzie normalnie, płynnie, ze stałą prędkością zgodną z przepisami nie wzbudza się agresji drogowej.
@wezsepigulke: Jeśli nikt Cię nie okradł ,to inni też na pewno nie zostali okradzeni, a jeśli zostali, to na pewno oni są winni, skoro Ciebie to jeszcze nigdy nie spotkało. Ktoś został pobity na ulicy? Musiał być po temu jakiś powód, w końcu mnie to nigdy nie spotkało.

Logika menela. Szkoda sobie strzępić ryja. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@ZygmnuntIgthorn Sam jesteś menelem. Do tego niezbyt rozgarniętym.

Jeżdżę po tych drogach już ponad 22lata, to statystycznie byłoby niemożliwe żeby coś takiego by się mi nie wydarzyło bez powodu. Ty wyciągasz wnioski po wpisie jednej strony bezkrytycznie i łykasz to jak typowy wykopek podpierając się nieprawdziwymi stereotypami. Myślę że w przyszłości będziesz potencjalnym klientem na garnki za 5000zł.
@Arentonio przecież na wykopie pełno niedojrzałych debilów, którzy myślą, że jak jadą szybciej niż ograniczenia, to znaczy że są dobrymi kierowcami, a jak jedziesz tyle ile powinieneś, to znaczy że się boisz i nie potrafisz jeździć xD

Ja mam nadzieję, że te dzieciaki jeszcze nie mają prawa jazdy, ale niestety wiemy jak wygląda rzeczywistość ze wszystkimi wypadkami spowodowanymi często przez tych debilów w starym BMW, co jadą szybko i "bezpiecznie".
@krzysztof48: podawałem już przykład. Jadę poza zabudowanym 100-110, wyprzedzam tira. Wjeżdżam w zabudowany, gdzie jest KOREK lub DUŻY RUCH, który mnie SPOWALNIA. Małpa mnie dogania i małpa tego nie rozumie, że jest korek i tak jak wcześniej jechał nie może tego dalej robić, pomimo, że tak dalej chce jechać.

Praktykant z zawodówki czy piekarz dobijający emerytury


@wezsepigulke: trochę skrajne porównanie, zwłaszcza, że nie mówiłem o osobach zaraz po zdaniu prawo
@Kolarzino Z jednym się zgodzę: nie ma kierowców idealnych, niezależnie od stażu. Ale ten staż powoduje że się niejedna sytuację na drodze przeżyło i nie jedna ciamajdę widziało, co trenuje pewne nawyki.

Polecam regularnie oglądać kompilacje z wypadkami typu STOP CHAM czy podobne, to pozwala uczyć się na cudzych błędach. Polecam też przy okazji, tak dla statystyki, liczyć sobie niebezpieczne sytuacje wywołane przez ciężarówki i porównać do ilości niebezpiecznych sytuacji wywoływanych przez
@pavulonium

Piękna frustracja, zastanawiam się czy masz prawo jazdy, jeżeli masz obawiam się że nie powinieneś go mieć, bo nie panujesz nad sobą. Piszesz te wysrywy w internecie, #!$%@? jakieś głupoty o "tirach na tory" i ubliżasz mi personalnie, nawet mnie nie znając.

Obyś kiedyś na mnie trafił w życiu realnym, życzę ci tego z całego serca.
@wezsepigulke Nie ma co ziomuś, ja cię pamiętam kilka lat wstecz, w końcu jestem tu 13 lat, mam nadzieję że u ciebie wszystko dobrze, nie kłóć się z debilami to wygrają doświadczeniem, zdrowia dla ciebie i rodziny