Wpis z mikrobloga

Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa zawodowa. Strasznie wkurza mnie, że 40 ton rozpędzone do 90 km/h, czyli ekwiwalent energetyczny ok. 3 przeciętnych pocisków przeciwpancernych, jest prowadzone po drogach publicznych przez ludzi, spośród których większość ma IQ obierka od ziemniaka i nie mają za grosz wyobraźni. Poniżej filmik z jednej z grup i komentarze pod nim. Prawie nikt nie uważa, że zachowanie kierowcy ciężarówki z filmu jest debilne i niebezpieczne.

#ciezarowki #bekaztransa #kierowcy #drogi #tir #tirynatory #zalesie
Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...

źródło: merge_from_ofoct

Pobierz
Arentonio - Kierowcy zawodowi to chyba najbardziej znienawidzona przeze mnie grupa za...
  • 98
@Jopek1974: Ale ty rozumiesz, że sarny, czy deszcz to realne zagrożenie i #!$%@? wtedy to gra w ruletkę z losem, w której nic nie możesz wygrać a stracić możesz życie? A przepraszam, możesz wygrać to, że typo w tirze, który sra do wiadra będzie w domu o 8 min szybciej. Debile w tirach nie rozumieją:
a) Że jak przed osobówkę wybiegnie sarna i osobówka da po hamulcach to on zgarnie ją
@Kolarzino

jak się jedzie wolniej niż ciężarówka to jest przeważnie proszenie się o wypadek @krzysztof48: zwirowcu, chcesz komuś udowodnić, że jazda poniżej 90 na 50 jest zła, bo zwirowcowi się spieszy? xD Jazda wolno, to jedna sprawa, a nękanie kogos za to jadąc mu na zderzaku tirem to #!$%@?ństwo i IQ poniżej rozmiaru buta kierowcy

Chodziło mi poza terenem zabudowanym gdzie nie ma żadnych ograniczeń a ktoś sobie jedzie na wycieczkę
@Jopek1974: XD. Serio nie wiem co więcej powiedzieć. Argument "a u was murzynów biją" to jedyne argumenty których potraficie używać? Tak, część osobówek ma źle ustawione światła i #!$%@?ć ich maczetami bo to patologia, ale czy to argument na to, że tiry mogą oślepiać?
- Światła są tak ustawione, żeby nie oślepiały innych uczestników ruchu.
- W ciężarówkach macie światła wyżej niż osobówki.
- Jak jedziecie w odpowiedniej odległości od auta
@Arentonio: jeżeli jest duże ryzyko występowania saren i innych jadę osobówką wolniej i jeżeli dogoni mnie ciężarówka to ja przepuszczę i pojadę za nią tak żeby jej nie zgubić i nie trafię żadnej sarny takie to jest trudne? Co to są za idiotyczne argumenty o wiadrach o zwierzętach w samochodach i rodzinie synku rady sobie nie możesz dać na drodze to zostań w domu
@wezsepigulke nie raz zdarza mi się lecieć przez zabudowany tak jak mówią przepisy i do dupy przykleja się żwirowiec, który reaguje na „zwalnianie go” w rożny sposób. Czasem jest to wyprzedzanie na ciągłej, czasem światła, czasem klakson. Kusi zamontować w samochodzie przełącznik, który będzie uruchamiać światła stopu ale nie jestem takim zwierzeciem jak wy xD
Jak wiesz że nie radzisz sobie na drodze, masz słaby wzrok i nie widzisz w nocy, to idź do hotelu i przeczekaj albo przesiądź się do PKS. Albo nie wiem, jeździj na trzeźwo, nie spowalniając ruchu


@wezsepigulke: mariusz, ale do czego to było? XD

Akurat rzadko kto mnie wyprzedza na zwykłych drogach, już nie mówiąc o was, srajuchach.
Jak wyprzedzę srajucha, a po kilometrze jest zabudowany, korek, ruch z prędkością 60-70,