Wpis z mikrobloga

skończyłem #farcry5, czy pan joseph Seed mimo że był jebnięty, miał racje?

wiem ze to rok 2018 ale widać ze Ubisoft umie w fabułe i ogólnie w dobry gry, ja w ogóle firmę Ubisoft szanuje od małego i do dzisiaj nie mam żadnych do nich zastrzeżeń jeśli chodzi o gry, jedyne co by się przydało zmienić w ich grach to zadanie poboczne i aktywności, znaleźć jakiegoś lepszego scenarzystę co ma ciekawsze pomysły żeby pisać lepsze zadania i te gry będą praktycznie idealne.

#gry #dyskusja #farcry #pcmasterrace #xbox #ps5 #ubisoft
karix98 - skończyłem #farcry5, czy pan joseph Seed mimo że był jebnięty, miał racje?
...

źródło: far-cry-5-joseph-seed-in-church-v63u3qubb8yc4e7j

Pobierz
  • 16
@Variv ja dopalam pieśni sekty na spoti nieraz zeby sobie posłuchać "On the bliss" czy "Help me faith" i od razu w wyobraźni ten kontrast tych utworów w grze w towarzystwie odgłosów karabinów maszynowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@karix98: far cry 5 bardzo mi się podobała za ten klimat amerykańskiego zadupia. Główny protagonista też jest zajebiście nakreślony. Ogrywam teraz Far Cry 6, i jakoś tutaj za mocno ziomalski klimat, za mało mroku.
  • 0
@M4ci3jS: będę grał bo lubię taki kolorowy klimat, słyszałem że był płacz ale czy 5 tak dużo buduje, jak wysadzisz miasto to w sumie mało się zmienia xd