Aktywne Wpisy

Lewusx +57
Siemanko, przyszedł czas na kolejną małą aktualizację.
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
Waga w ostatnich 2 tygodniach w trendzie wzrostowym, z poziomów 118,5-120kg, obecnie pokazuje częściej 120,5-121,5kg, więc bardzo, ale to bardzo optymistycznie.
Do tej pory nie było podziału na DT/DNT, leciałem po kolei 2 dni niskie - 300B/70T/350WW, a potem dzień wysoki - 300B/70T/550WW.
Od
źródło: 3139247A-48C0-4EA8-97D3-D42852F577C7
Pobierz
ChlopoRobotnik2137 +101





Czy posiadanie własnego #mieszkanie może zmienić coś dla chłopa na rynku świń? Mentalcel here, niby nie mam problemu z gadaniem z loszkami na stopie koleżeńskiej, ale praktycznie nie próbowałem czegoś więcej w swoim nędznym życiu. Ale myślę sobie, że skoro taki @prawiczek92 wychodzi to ludzi i jakoś mu idzie, to mnie tym bardziej - wyglądam trochę lepiej i jestem klikaczem w kąkuter a nie robolem z taśmy. Miałem iść na #roksa by w końcu zrzucić z siebie to brzemię, ale wniosek o krechę 2 % już złożony i w sumie myślę czy nie warto na jesień zacząć w końcu wychodzić do ludzi mając własny kwadrat. 2 pokoje w płycie z lat 80., ale zawsze to swoje. Nawet remontować nie trzeba za bardzo, bo generalka była 3 lata temu. I to przez osobę prywatną, a nie przez flippera. Niby mogłem wcześniej też coś działać, ale zawsze na wynajmie krępowali mnie kręcący się lokatorzy i ściany z kartonu, gdzie było słychać każdy pierd.
#zwiazki #podrywajzwykopem
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: Jaki mentalcel? Co Ty sobie wkrecasz? Mentalcel to ktos komu laski same wysylaja sygnaly zainteresowania a wrecz same wskakuja do lozka ale sa niekumaci i nie widza tego co sie dzieje bo nie maja rozbudowanej inteligencji emocjonalnej. Zaden mentalcel nie okresli sie mentalcelem bo gdyby wiedzial
@pieczony_szczur_z_ogniska: w wieku 14 lat mogłem mieć pierwszy raz i propozycja wyszła od drugiej strony, skitrałem się i peszyły mnie babskie atencje. w wieku 26 lat pierwszy raz u divy. Także są mentalcele.
https://incels.wiki/w/Mentalcel
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
Ziom pytał czy mu zakup mieszkania pomoże a ty się rzucasz o jakieś głupie definicje, lol
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord