Wpis z mikrobloga

Trzecie pytanko: "Czy popierasz przyjęcia tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?"

Oni są bezszczelni. Nikt nam nie narzuca to po pierwsze, po drugie to i tak chodzi o 2000 osób a po trzecie sami sprowadzają setki tysięcy migrantow z krajów muzułmańskich xd

#bekazpisu #polityka #wybory #referendum #polska
  • 45
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R-87: lepiej tak: czy chcecie zostać w unii europejskiej i czy uważacie że część Polskich polityków NIE jest na usługach Niemiec?

Wtedy nie będzie wiadomo co zaznaczyć xD
@Pituch: Nie. Popieram jedynie przyjęcia tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, NIEzgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską.

To są pytania które wymyślał chyba profesor który chce koniecznie uwalić studenta, albo kobieta szukająca powodu do awantury :D Albo po prostu pisior który chce moc sobie interpretować z góry przewidywalne wyniki by poprzeć stanowisko swojej partii przed wyborami.
No tak, Polak posiada jedyną wyjątkową kulturę. Wszyscy dookoła to jak kosmici. Najlepiej się zamknąć w twierdzy xD.


@Mikka: a co maja z nami wspólnego?
@GodEmperorWasRight: to wymien wspolne cechy z ukrami. Dla każdego kraju najbliżsi kulturowo sa ich krajanie. Dlatego ukry wybijali Polaków na wspólnych ziemiach. Ale dla ciebie jest nam do nich blisko?
Nigdzie nie napisałem Polska dla Polaków. Ale jak cymbał sobie sobie brzęczyszłodze i dopowiadasz.
I nie odpowiadasz, jakie niby mamy z ukrami kulturowo tożsame rzeczy?
@Gozd: Ale ty wymieniasz jakieś tam historyczne fakty które kompletnie nie mają znaczenia to tak jakbyś powiedział, że twoja matka i twój ojciec to nie twoi rodzice bo cię bili jak byłeś mały. To dalej twoja najbliższa rodzina. Tak samo zrób sobie eksperyment myślowy pod tytułem "nie jestem nienawistnym polaczkiem przekonanym o swojej wyjątkowości tylko np chińczykiem, jakby mnie spytano kto jest bliski kulturowo Polski to co bym odpowiedział". Tak samo
@GodEmperorWasRight: hahahaah.
Tyle się napisałeś a nie wymieniłeś w sumie nic z podobienstw.

Ukrainą byliśmy kiedyś jednym krajem,


@GodEmperorWasRight: byliśmy bo się dogadaliśmy i tworz coś na styl uni czy jak to było?

jesteśmy chrześcijańscy


@GodEmperorWasRight: tylko różnych podejsc chrzexianstwa, nawet święta mieli kiedy indziej, no ale jak ktoś jest bialy to znaczy, że podobny bo bialy.

mamy podobne umiejscowienie na Ziemi,


@GodEmperorWasRight: o ro juz hit. Znaczy
@srogie_ciasteczko: zawsze pro Polski bedzie anty innej nacji i nie koniecznie musi być pro rosyjski oraz onuca.
Tak samo jak czyn pronukrainski, np. o zakazie ekschumaxhi polskich ofiar jest od razu antypolski. To jest bardzo proste stawiając interes swojego kraju wyżej niż innych spotkać się można, ze bedzie on przeciw jakiemuś krajowi.
Bardzo mnie boli, ze pro Polskość jest od razu pietnoeana nawet przez swoich. Takie życie i należy się przyzwyczaić.
@Gozd brednie, można iść na kompromis, przyznawać się do winy gdzie trzeba, a walczyć o swoje, tam gdzie wina innych. Niestety dopóki rządzą nami skretyniali nacjonaliści, to nigdy nie podejmą słusznej decyzji, bo zawsze myślą tylko o własnym interesie.

Widzisz dobrze, że istnieje problem po stronie ukraińskich nacjonalistów, a tak samo jest z polskimi. Gdybyśmy się pozbyli tych ścierw z Europy i mieli władze oparte na racjonalizmie, to między narodami byłoby tysiąc