Wpis z mikrobloga

Trzecie pytanko: "Czy popierasz przyjęcia tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską?"

Oni są bezszczelni. Nikt nam nie narzuca to po pierwsze, po drugie to i tak chodzi o 2000 osób a po trzecie sami sprowadzają setki tysięcy migrantow z krajów muzułmańskich xd

#bekazpisu #polityka #wybory #referendum #polska
  • 45
@GodEmperorWasRight: @Sztywnesutkiszatana szanowni Mircy, jeżeli jie potraficie w internet a w szkole nie uczyli , znaczy edukacja byla kiepska, może należy wrócić do nauki. Zastanówcie się dlaczego ukry sa nam obcy kulturowo, a tym bardziej np hindusi?

A tak na serio. Wysmiewalem pytane.
@Pituch: właśnie tacy głupi ludzie jak ty nie rozróżniają nielegalnych imigrantow a legalnych pracowników sezonowych. Niezły wysyp płatnych trolli. PO w roku wyborczym musiala przeznaczyc wysoki budżet dla swojej internetowej bojówki( ͡° ͜ʖ ͡°)
No to podaj kto jest nieobcy kulturowo tylko o to ciebie pytałem. Skoro pozwoliłbyś na migrację z takich krajów to jestem ciekawy jak ta lista wygląda. To chyba będzie łatwe dla takiego prymusa szkolnego jak ty?


@GodEmperorWasRight: proste jedyna taka grupa to Polacy. Ukry wyxhwalaja morderców Polaków, muzulmani maja swoisty stosunek do kobiet i innych wiar. Sa to grupy nie asimilujace się jak widac, po innych krajach.

Prymusem nigdy nie byłem.
Przecież Ukry to najbliższe nam kulturowo państwo dosłownieXDDDD o czym ty gadasz


@Ulyssos: bardzo bliskie kulturowo i historycznie zapytaj np o Wołynia ukrainca? Alurat aktualny temat do tego aby kulturowo i historycznie bylibyśmy zgodni.
Na jakiej zasadzie sa nam bliscy kulturowo, bo jak oni są to bialorusinu o Rosjanie tez.
Moze językowo sa nam bliscy, w mowie albo piśmie ? Xhyba, ze religijnie, a może system oligarchiczny do póki pis nie