Wpis z mikrobloga

Zauważyliście jak nagle zmieniła się narracja? Globalne ocieplenie już nie jest modne, teraz straszą katastrofą klimatyczną xD
Oczywiście naukowcy czyli ci sami co chcieli wszystkich szprycować eksperymentalnym eliksirem oraz zamknąć cały świat na 3 lata przeoczyli fakt że im więcej co2 -> tym szybciej rosną rośliny pochłaniające co2 -> tym mniej co2. To się samo wyreguluje. Ale na tym nie da się zarobić kasy i zdobyć władzy

#nauka #globalneocieplenie #bekazlewactwa #klimat #konfederacja
  • 94
@Viado no z tym całym globalnym ociepleniem to pamiętam jak jeszcze 10 lat temu na uczelni profesor mówił że klimat się ociepla ale nie wiadomo jaki wpływ ma na to człowiek. Jako dziecko uczyłem się o dziurze ozonowej. Kwaśnych deszczach (pamiętam jak chemiczka w liceum.. opowiadała że przez kwaśne deszcze jej deszcz odbarwil kurtkę bo takie zanieczyszczenia) i efekcie cieplarnianym. Myślę że zawsze będzie coś. Warto dbać o ziemię ale nie wszelkim
@SpasticInk @Simfecstio @moj_wykopowy_login @Clefairy @moj_wykopowy_login @fervi @wojtoon @JoeGlodomor @Viado: nie, nikt sobie nic nie zmienił, wy sobie rotabiafie jakieś tępe teorie, tak jakby nazewnictwo cokolwiek znaczyło i #!$%@? to jak idioci. Ale nie dziwne, skoro każdy wasz wysryw jest gruzowany i nie macie jak negować globalnego ocieplenia.

Oczywiście ty nie masz pojęcia co wie dzieje na świecie...

Codziennie dziesiątki tys. Ludzi doświadczają ogromnej tragedii. W sierpniu ponad setka ludzi zginęła. W
timechain - @SpasticInk @Simfecstio @mojwykopowylogin @Clefairy @mojwykopowylogin @fe...

źródło: F3IULQBbwAAr52v

Pobierz
timechain - @SpasticInk @Simfecstio @mojwykopowylogin @Clefairy @mojwykopowylogin @fe...
@SpasticInk @Simfecstio @moj_wykopowy_login @Clefairy @moj_wykopowy_login @fervi @wojtoon @JoeGlodomor @Viado:

A tu jeszcze dwa filmiki z kilkoma ujęciami z ostatniego tygodnia z tego co się dzieje na świecie... Codziennie na świcie miliony ludzi są poza swoimi domami, albo je tracili, albo zostali ewakuowani. To prawdziwe dramaty ludzkie na ogromną skalę :(((

Ale tutaj przecież patusy przegrywy jakieś żałosne siedzą. Nie mówiąc o braku empatii, wiadom że to was nie ruszy, to przecież
timechain - @SpasticInk @Simfecstio @mojwykopowylogin @Clefairy @mojwykopowylogin @fe...
nie wiem czemu to do mnie piszesz, ale po przeczytaniu wydaje mi się to tak ważne, że należy zamknac lasy i wprowadzić godziny dla seniorów xD


@moj_wykopowy_login: no i dokładnie tego się spodziewałem. Gdzie tam przejąć się prawdziwymi tragediami. Patusy ma #!$%@?, #!$%@? go tam interesują inni. I to żałosne xD.

Bym wam te mordyv obilchetnie,. Po co takie coś w ogóle żyje??? :(((
@moj_wykopowy_login: jakie #!$%@? lat? Aaaaa zapomniałem że takich polmozgow czytanie męczy, za #!$%@? nawet się nie zabierze za więcej niż 3 zdania lub mem.

Ludzie płonęli żywcem, prawie cała wyspa na Hawajach w nocy spłonęła. Na filmie ludzie uciekają mijają trupy.

Mnie to bardzo boli fosie dzieje i bardzo współczuję. Kiedy wiedzę jak wokół jest masa ludzi która z tego się cieszy, to IE wiem co czuje. Bezsilność, zrezygnowanie...
@JoeGlodomor @cybulion dacie te mityczne badania potwierdzające działania człowieka jako przyczynę globalnego ocieplenia? Zawsze jak proszę o to tych którzy innym wypominają chłopski rozum, to dostaje jakieś linki do artykułów, opartych na artykułach, opartych na artykułach. Już ze 200 stron tych badań przejrzałem i nie znalazłem nigdzie dowodów.

Podeślijcie proszę!