Wpis z mikrobloga

@Flypho @Flypho

@MamMalegoSiurka

>@Taiispiimapulber ehhhh, lubiłem ten infantylno-naiwny styl pisania @PyraPrzeznaczenia i tęsknię trochę za jej głupimi wpisami czy to o simsach czy to o chlopcach nr 1-20 wyszukanych na tinderze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Za czym tu tęsknić? To były nieciekawe ani nieśmieszne wysrywy.


ehh ciebie nie śmieszyły, ani nie ciekawiły, a kogoś innego mogły, co Ty #!$%@? będziesz komuś dyktował co jest śmieszne, japa tam i
@Maslacki wyświetla "szczęśliwe" posty na Facebooku i mi się to wyświetla po prostu

zdjęcie z nowym chłopem jaka to jest szczęśliwa a po chwili usuwanie wszystkich zdjęć i nowy koleś xD
@rad_kop: ()

problem w tym, że nie lubię i nigdy nie lubiłem Hirołsów, ale myślę, że zorganizowalibyśmy sobie jakoś inaczej czas... ()
@Taiispiimapulber: w ogóle beka ze pyre ktoś bierze na serio, ona sobie przebierała w chłopcach jak chciała, pamiętam jak opisywała randki na wykopie, a dziecko można mieć i bez męża więc jakby te przemyślenia były szczere to by już dawno miała
chociaż nie wiem kto normalny chce rodzić w polsce no ale niech jej tam będzie
@rad_kop: jaaaaa, ale cudowna wizja... ()

oddałbym wszystko za takie wspólne chwile jak na załączonym obrazku... ()

a może jesteś zainteresowany, nie jestem bardzo wymagający, czasem uległy... ()
@Maslacki ja ze swoimi byłymi utrzymuje kontakt i czasami nawet współpracuje jeśli zajmują się czymś przydatnym i mogę zlecić coś osobie która robi coś dobrze

na przykład zapisałem się do dietetyczki mojej byłej żeby zrzucić trochę kg, pośmieszkowaliśmy o starych czasach i tyle

dzieci zrywają kontakt