Wpis z mikrobloga

  • 28
@Taiispiimapulber

moja była i ja rozstaliśmy się kilka lat temu

ja gdzieś po 2 latach szukania odpowiedniej dziewczyny (ale nie jakoś bardzo intensywnie) znalazłem fajną różową z którą jestem do dziś

ona od tamtego czasu ma nowego chlopa co 3 miesiące i widać coraz większą desperację

ostatnio się odezwała do mnie spytać co u mnie (czy się z kimś spotykam) więc powiedziałem że od kilku lat jestem w szczęśliwym związku (
  • Odpowiedz
co za bzdura


@OSH1980: A to mało człowiek różowych w życiu spotkał z podejściem 'nie chcę i nie będę miała dzieci, mam tysiąc powodów żeby ich nie mieć' a potem nagle odpalił im się instynkt macierzyński lub uzmysłowiły sobie że zegar biologiczny tyka i teraz albo nigdy? Ewentualnie jak Pyra, dziecko jako sposób na wyrwanie się z życiowego marazmu i poczucie postępu.
  • Odpowiedz
  • 10
@MamMalegoSiurka Jak ktoś pisze o potencjalnych partnerach "chlopcy" to wiadomo że nie mogło jej wyjść bo w prawdziwym życiu potrzeba dwóch dorosłych osób żeby stworzyć związek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wszystkie niepowodzenia życiowe kobiet są wynikiem działań tychże kobiet


@Sprus: przytoczyłeś jedną historyjkę z jakąś fejsbukową karyną. wniosek? wszystkie niepowodzenia kobiet to ich wina XDDDD
  • Odpowiedz
@Taiispiimapulber: no moze kolezanka po prostu znalazla jednego fajnego i ciach. a pyrka testowala chlopca 1, potem 2, potem 3, 20 - 30 no i #!$%@? xD przebiegu narobila, grymasic zaczela, zaden nie byl wystarczajaco dobry
  • Odpowiedz
ona od tamtego czasu ma nowego chlopa co 3 miesiące i widać coraz większą desperację


@Sprus: Po co tak śledzić co się dzieje u byłej skoro masz własne udane życie?
  • Odpowiedz