Aktywne Wpisy

mirko_anonim +171
✨️ Rozwód po półtora roku małżeństwa – moja historia Ⓘ
Półtora roku od ślubu wniosłem o rozwód, a od wczoraj jestem już "wolnym człowiekiem"
Ja chciałem oszczędzać, myślałem o przyszłości, o tym żeby w końcu kupić własne M, żeby budować coś trwałego.
Ona ciągle wydawanie kasy, spontaniczne decyzje, knajpy, podróże, zakupy, zakupy, jedzenie na wynos. kiedy próbujesz odkładać na wspólny cel, a druga strona nie widzi w tym sensu, to po prostu zaczyna się frustracja.
Najbardziej
Półtora roku od ślubu wniosłem o rozwód, a od wczoraj jestem już "wolnym człowiekiem"
Ja chciałem oszczędzać, myślałem o przyszłości, o tym żeby w końcu kupić własne M, żeby budować coś trwałego.
Ona ciągle wydawanie kasy, spontaniczne decyzje, knajpy, podróże, zakupy, zakupy, jedzenie na wynos. kiedy próbujesz odkładać na wspólny cel, a druga strona nie widzi w tym sensu, to po prostu zaczyna się frustracja.
Najbardziej

Misaka +193
źródło: G37upXhXQAAqmzJ
Pobierz




#mecz #pilkanozna
#gkstychy #wislakrakow #pierwszaligastylzycia
https://twitter.com/sport_tvppl/status/1689257362303950848
źródło: Zrzut ekranu 2023-08-09 153456
Pobierzźródło: Zrzut ekranu 2023-08-09 153512
PobierzNie wiem czy dobrze rozumiem, czy ma to związek z tym, że kibice Unii Tarnów zorganizowali sobie turniej piłki nożnej w podtarnowskim Radłowie, na który zaprosili innych zaprzyjaźnionych kibiców w tym kibiców m. in. Wisły Kraków z okolicznych miejscowości i miasteczek, a ponadto na ten turniej w celu kradzieży flag i rozpoczęcia fizycznego ataku na wyżej wymienionych kibiców przyjechali inni zwaśnieni kibice, busami, przemierzając ponad 150 kilometrów, z Bielska-Białej,
@Serghio: Wg kodeksów powinni się bić na "gołe łapy". Tyle, że kiedyś kodeksów nie było, później był, ale nie wszędzie i zawsze go przestrzegano. Obecnie chyba nie ma ekipy, która bije się w 100% na "gołe łapy".
Może sam odpalił racę, a może
Jesteście postrzegani jako bydło. Zaakceptuj to.
@Reiter1906: Zgadzam się.
Tym bardziej, że na turnieju było sporo małolatów i pikników, którzy chcieli sobie tylko w gałę pokopać. Idąc pewnym tokiem myślenia, jak mnie ktoś napadnie w ciemnej ulicy i dodatkowo będzie chciał okraść, a będę miał przy sobie gaz, to rozumiem, że w imię honoru mam iść na gołe pięści?
@MamMalegoSiurka w Wiśle
Nie popieram takich rzeczy, nie powinno tak być ogólnie, ale nie dziwi mnie to w zupełności. Takie turnieje organizuje się w wyższych kręgach, nie organizują go pikniki i małolaty. Punkt drugi... Jeżeli jedzie na taki turniej "banda" to czego się spodziewać? Ta sama banda też biega za obcymi kibicami. Przebywasz z patusami, to
@Reiter1906: Taa, zwłaszcza jak się wpada na turnieje charytatywne albo zawody dla 8-latków, bo rodzice na trybunach mieli czelność nosić szaliki danego klubu, a nuż jakaś flaga się znajdzie, banda hipokrytów z każdego klubu w Polsce
@Serghio: Tego turnieju na 100% nie organizowały dzieci, ani zwyczajni rodzice. Taki turniej organizuje banda lub ludzie od tej bandy, ewentualnie małolaty co lubią "pobiegać".
Pojechałbyś na ten turniej? Gdzie jest xx kryminalistów i ludzi, którzy