Wpis z mikrobloga

Mój znajomy jest żołnierzem (jednostka w warmińsko-mazurskim) i niedawno zostali poinformowani, że jadą pod granicę na 2 tygodnie. Niby nic dziwnego co nie? Otóż nie tym razem, przecież żyjemy w Polsce xD Nasza POTĘŻNA armia poinformowała ich, że za własne pieniądze (których im nie zwrócą xD) mają sobie kupić kamizelki oraz hełmy xDD Dobrze, że chociaż dowóz oraz nocleg mają w gratisie.

#wojsko
#wojna
#polska
PiehdolonaUszczelkaPodGlowica - Mój znajomy jest żołnierzem (jednostka w warmińsko-ma...

źródło: 0d6fb70c-2ece-41ed-a508-fcd60683b676_f1400x900

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: mieszkam na Lubelszczyźnie w mieście powiatowym, zarobić tutaj 5tys zł na rękę to jak Boga za nogi złapać, dlatego wielu moich kolegów i znajomych poszło do wojska na zawodowych a część którzy pracują normalnie na etacie poszło do Wotu żeby sobie dorobić. Jedni jak i drudzy pełnią służbę na granicy i uwierz, że z czego jak z czego ale ze sprzętu i ogólnego wyposażenia są naprawdę zadowoleni. Jeżeli sporo złego
  • Odpowiedz
@SzukamNlcku: nie no rozumiem, ale sama 16 dywizja wrzuca zdjęcia żołnierza który w hełmie wz. 67 popyla xd Zrobiła się gównoburza z tego na twitterze dlatego by mnie nie zdziwiło jakby teraz chcieli uniknąć takich wpadek. Ale koncepcji kupowanie za swoje to akurat nie rozumiem.
  • Odpowiedz