Wpis z mikrobloga

Mój znajomy jest żołnierzem (jednostka w warmińsko-mazurskim) i niedawno zostali poinformowani, że jadą pod granicę na 2 tygodnie. Niby nic dziwnego co nie? Otóż nie tym razem, przecież żyjemy w Polsce xD Nasza POTĘŻNA armia poinformowała ich, że za własne pieniądze (których im nie zwrócą xD) mają sobie kupić kamizelki oraz hełmy xDD Dobrze, że chociaż dowóz oraz nocleg mają w gratisie.

#wojsko
#wojna
#polska
Pobierz PiehdolonaUszczelkaPodGlowica - Mój znajomy jest żołnierzem (jednostka w warmińsko-ma...
źródło: 0d6fb70c-2ece-41ed-a508-fcd60683b676_f1400x900
  • 53
@PiehdolonaUszczelkaPodGlowica To Twój znajomy albo ma strasznego pecha, albo Cię wkręca. Mój brat też jest w jednej z jednostek w woj. W-M. I jedyne czego mu brakuje od wojska to kalorii w posiłkach. Wyposażenie niekiedy odstaje od zachodnich standardów, ale nikt nawet nie przebąknął, że coś musi kupić za swoje
@malinq: ja się podpieram postami ludzi którzy są na punkcie styczności z wojskiem są zapraszani przez MON itd.. A tutaj anonimowe wykopki jedyny co potrafią napisać "uga uga to nieprawda, nie szkaluj WP" to niech sobie sami rozmawiają z materiałem źródłowym.
@Hieronim_Berelek: Jeżeli podpierasz coś materiałem źródłowym który jest #!$%@? jakości, to Ty za to odpowiadasz. Nie uczyli Cię w szkole kultury dyskusji? Wiesz, że powoływanie się na "eksperta", a nie na konkretne dowody jest błędem logicznym?

Jak nie masz nic do powiedzenia i nie umiesz obronić swojej tezy to po prostu stulisz pysk, a nie siejesz ferment #!$%@? bez zaplecza merytorycznego
trzepiesz sobie potem do swoich postów, czy jak? xd


@Hieronim_Berelek: Twoja matka Cię tak wychowała, że jak ktoś Ci merytorycznie zamyka mordę to odwołujesz się do jego masturbacji? Jak Cię interesuje do czego trzepię "dźwignio przeznaczona do obsługi stopą w samochodzie" to pisz PW, a nie jakieś publiczne zaloty uskuteczniasz.