Wpis z mikrobloga

Wykop właśnie mi usunął znalezisko, w którym toczyła się dyskusja o tym, czy użytkownicy chcą zablokowania bota robiącego tl;dr. Dodałem znalezisko bo uważam, że ten bot syfi pomimo dodania go do czarnej listy. Większość mnie popierlała. W kilkanaście minut ponad 20 osób wykopało.

Moderator Wykopu uznał, że to jednak nie jest miejsce użytkowników i nie ma mowy, żeby prowadzić tutaj demokratyczne dyskusje.

Dziękuję @M_B @wykop #wykop
  • 53
W zarabianiu na ludziach co wchodzą w clickbaity wykopowe


@noopek2: no ale to tym bardzej bialkovojovi powinno zalezec, by tego bota nie bylo ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Morf: i dobrze bo od tego jest czarna lista, po prostu se go zablokuj a nie jęczysz.
Skoro to niby portal tworzony przez uzytkownikow to taka dyskusja oczywiscie, ze MOZE MIEC MIEJSCE, bo dotyczy portalu, ktorego uzywaja userzy.
@psiversum co to za jakaś komunistyczna mentalność, ją nie używam to nikt inny nie może używać xD Grubo macie na bani srając się o bota, że dodanie na czarną to dla was za mało.


@krucjan: to może zaprośmy bota reklamującego powiększanie penisa w każdym znalezisku i drugiego wrzucającego jakieś mroczne rzeczy.

W końcu wszystko możesz wrzucić na czarną więc po co moderacja
a dla mnie bot spoko, nie trzeba wchodzić w link wszystko napisze co trzeba w krótkiej formie, nie wiem w czym przeszkadza.


@Ayessare: A mnie ten bot #!$%@? pod tym względem, że zaczyna komentarz w formie osobowej. Przez co prawie za każdym razem zaczynam czytać te komentarze z myślą że jakiś mirek się wypowiada, i dopiero po chwili skapuję się że to ten bot. Komentarze tego bota powinny zaczynać się od
@Rad-X to już naprawdę masz nierówno pod kopułą jak porównujesz bota który dla wielu jest użyteczny a co którzy nie używają mogą go po prostu wyłączyć, do reklam. nie mówiąc że reklamy powiększania penisa są razem z babciami w twojej okolicy, nie można ich dodać na czarną i nie wywołują takiego bólu dupy jak głupi bot.
Przez co prawie za każdym razem zaczynam czytać te komentarze z myślą że jakiś mirek się wypowiada, i dopiero po chwili skapuję się że to ten bot.


@damianooo8: Mam nadzieje że nie masz prawa jazdy, bo z takim poziomem spostrzegawczości można pomylić znak ustąp pierwszeństwa z nachosem (wystarczy rzut oka na avatar czy login)
OrcSpearmiarz - > Przez co prawie za każdym razem zaczynam czytać te komentarze z myś...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-04 153612

Pobierz