Wpis z mikrobloga

jak ten koles ostatnio w shortach na youtube- jakis psychoterapeuta czy kto tam taki. Najpierw ćpał cale życie here, koks, trawę palił wódę walił, a teraz wszystkim mówi, ze to jest beee


@Bloodaxis1: to pewnie wolalbys rady od kogos kto swoja wiedze czerpal z ksiazek i narkotykow na oczy nie widzial? Nie mam pojecia o kogo chodzi ale od swiadomego uzaleznionego dowiesz sie wiecej niz z ksiazek
@plaisant od wszystkiego można się uzależnić i gdy się to stanie to jest to "bee"

za to narkotyki są zajebiste jako doświadczenie samo w sobie

takie same narkotyki na różne osoby działać mogą inaczej więc trzeba dopasować rodzaj i dawkę pod siebie

i gdy się człowiek uzależni to będzie po uszy w gównie ale to żadna nowość
@Bloodaxis1: Normie z plusem czy chadlite całe życie imprezował, ale stwierdził że kończy z tym po 30tce i znalazł żonę, dobrą pracę. Twierdzi, że to zasługa rzucenia nałogów, a nie dobrej mordy, wyglądu i genetyki.
Przegryw nigdy nie chlał, nie ćpał- zaczyna po 25-30 latach życia, bo jest over- porady normików just żuć nałogi bro.
@Sprus:

za to narkotyki są zajebiste jako doświadczenie samo w sobie


Serio? Większość nie daje nic czego sam sobie nie potrafisz dostarczyć, ale ich doświadczenie jest puste. Natomiast prawie każdy narkotyk wolno zamienia człowieka w zombi z każdą kolejną dawką coraz mnie mu się chce cokolwiek... Tak, nawet te łagodne. To jest problem właśnie problem np. przy alkoholu, że pijący nie zdaje sobie sprawy jak go demotywuje do działania. Owszem jak
@pilkarskiswir: Można na to spojrzeć inaczej:) Może to właśnie dzięki tym latom ćpania i picia gość odnalazł swoje życiowe powołanie i zmądrzał? Jakim prawem odmawia innym wejścia na tę ścieżkę( ͡º ͜ʖ͡º)
Przypomniał mi mój świętej pamięci dziadek, co to pół życia przepił i przepalił, aż dostał pierwszego zawału. Nastąpił zwrot o 180 stopni i objawił się jako święty wojownik o czystość i trzeźwość (oczywiście innych).