Wpis z mikrobloga

@Prawy_Kacper: po co w ogole jakies "etaty"? Pracujac na B2B nie istnieje zaden etat. Placa ci za dostepnosc x godzin w tygodniu albo za efekty pracy. Nikogo nie obchodzi ile rzeczywiscie godzin cos ci zajmuje jesli dowozisz w rozsadnym czasie i jakosci. Otwarcie rozmiawiam z klientami o innych projektach/klientach.

Myslenie w kategori etatow to mentalnosc niewolnika na UOP.
  • Odpowiedz
Czy już ktoś z was doszedł że można zdalnie na jednym kompie, w jednym czasie, pracować na dwóch etatach jednocześnie?


@Prawy_Kacper: Na tyle wielu ludzi, że wiele firm zaczyna cisnąć w pracę hybrydową z 3 dniami w biurze (dlatego właśnie 3 żeby się nie dało tak oblecieć dwóch etatów.).
Kolejnym pomysłem jest wręcz natarczywe zachęcanie pracowników do zakładania kont na Linkedin, a ludzie bez konta są traktowani jak podwójnie podejrzani.
  • Odpowiedz