Wpis z mikrobloga

@BitterNightmare: najpierw znajdz pracę, potem rzuć poprzednią, 3 miesiące mogą wydawać się rozsądnym marginesem, przy czym w zależności od Twojego doświadczenia możesz znaleźć nową pracę szybko (senior), a jako junior, może to zająć więcej niż 3 miesiące.

Dobrym rozwiązaniem jest przejście do nowego pracodawcy i opuszczenie aktualnego rozwiązując umowę o pracę za porozumieniem stron.
Możliwe, że to wszystko wiesz, a z postu skorzystają również osoby nie mające tej wiedzy :)
@Blizz4rd: decyzja o rzuceniu papierami wynika z tego ze przypłaciłam prace tam depresja. Nie mogłam sobie pozwolić na zostanie tam dłużej a okresu wypowiedzenia by mi nie skrócili :/ gdybym nie była trochę postawiona pod murem bądź nie ceniła swojego zdrowia psychicznego to bym najpierw szukała pracy a potem rzucała papierami. Juniorem już nie jestem coś bardziej mid-senior
@BitterNightmare: Psychiatra nie chciał poratować L4? To normalne na wypalenie zawodowe. 180 dodatkowych dni na chorobowym + wypowiedzenie. Masz wtedy więcej czasu.

Trudno poza IT ogarnąć pracę w 3 miesiące. Teraz zwłaszcza. Jest kryzys, idą wybory. Łatwiej będzie od stycznia 2024.
@TypowyZakolak: Poratował 2 miesiące. Ja więcej nie chciałam skoro mi się poprawiło. Chciałam tez jak najszybciej rzucić papierami i się uwolnić. Czas na zmiane wybrałam średni ale wychodzę z założenia ze nigdy nie będzie dobrego czasu na zmiane. Jak będzie trzeba to nawet do gastro pójdę pracować