Wpis z mikrobloga

@Crisu: Jezu, oglądam to z córą 4 letnią. To jest tak epicka bajka, że mogę po kilka razy oglądać jeden odcinek i dalej śmieszy :D Niedość, że pięknie pokazuję problemy między samymi rodzicami, to jeszcze tak jak napisałes, daje multum pomysłów na zabawy :D Najlepsza jest i tak Mafinka i jej ADHD :D
  • Odpowiedz
  • 5
@baczex: padłem jak był odcinek, że mama zabrania używać słowa "kibel". U mnie identyczna sytuacja, żona się oburza na to słowo :D
Byłem w szoku, że w obecnych czasach mogli zrobili tak fajną i życiową bajkę.
  • Odpowiedz
@Crisu: Dokładnie :D ja uwielbiam odcinek "PiesTime" jak rozmawiają dzieciaki ze sobą i malują na komunikatorze :D Normalnie tata Mafinki jakbym siebie widział z tym "Przestań to robić bo wyłącze" <krzyk dziecka> "Dobra dobra, nie wyłącze" :D
  • Odpowiedz
@mk321: tak. Tylko ktoś nie zrozumiał odcinka i robił aferę. Każdy odcinek składa się z zabawy ojca z dziećmi. Zabawy, w którą wszyscy dobrowolnie wchodzą, a potem jest z niej jakiś morał. I nie było tam żadnego bicia ojca, a zabawkowe "sposoby" na usuwanie wszy (które też były zmyślone).
  • Odpowiedz
@zmarnowany_czas: jeśli dorosły człowiek @ElectroNICK nie zrozumiał odcinka, to jaka szansa, że dziecko zrozumie zgodnie z założeniami twórców?

Może właśnie o to chodziło, żeby przesłanie było negatywne (jak ogląda dziecko albo dorosły tylko pobieżnie), a żeby oficjalnie nikt nie mógł się przyczepić (jak przeanalizujesz dokładnie, to niby przesłanie było inne).

Wpis o którym mowa: https://wykop.pl/wpis/72219621/dziecku-czasami-jak-trzeba-pilnie-cos-zrobic-puszc
  • Odpowiedz
@mk321: To jeszcze ciul. Oglądałem jeszcze jeden i tata to był pawian śmierdzący i gburowaty i polewali go wodą. Bawili się w zoo. Jeszcze w innym wydawali mu upokarzające rozkazy. Nosz kurde mać.
  • Odpowiedz