Wpis z mikrobloga

w ogóle widzieliście na onet jak gość pytał laski nad Wisłą czy kobiety powinny chodzić bez koszulek na co większość lasek że tak bo sutki męskie i kobiecie to to samo a jak ktoś wspomniał że to jest jednak strefa seksualna od zarania dziejów to hurr uprzedmiotowanie kobiet durr tak nie wolmo, seksualizacja, ciekawe czy jak ja bym z #!$%@? na wierzchu latał po mieście to kto pierwszy by się spruł: kobiety, straż miejska czy policja? XD #!$%@? logika feministek z dupy wzięta, łeb przekręcony o 180 stopni, to już jest nieuleczalne w tych czasach

#onet #cycki #warszawa #feminizm #polska #seks #problemypierwszegoswiata #logikarozowychpaskow #lewica #ludzietodebile
  • 13
  • Odpowiedz
@karix98: Ja chcesz porównywać do #!$%@? to porównuj tożsamą część ciała, a nie cyce. Seksualizacja cyców jest przesadna, szczególnie przy różnicowaniu płciowym.
Dodatkowo samo chodzenie skąpo ubranym jest źle widziane, więc i tak raczej cyce byłyby widoczne na plaży niż w sklepie.
  • Odpowiedz
powinny chodzić bez koszulek na co większość lasek że tak bo sutki męskie i kobiecie to to samo


@karix98: Ogólnie nie mam pojęcia czy ktoś zauważył, ale w ostatnim czasie w każdej dyskusji praktycznie na ten temat damskie piersi są okrajane tylko i wyłącznie do sutków. Każda normalna osoba niezależnie od płci wie, że to jest bullshit jakiś totalny, jeśli męskie i damskie ''sutki'' niczym się nie różnią to po cholerę
  • Odpowiedz
@Wincyyyyj: ale ja prowadze dyskusje, natomiast jesli ktos nie rozroznia cyckow od penisa, no to niestety nie ma tu bazowego poziomu iq.

Z mojej strony cycki powinny byc zasloniete, bo szympansom odwala na mozgu i zalewa sperma.
  • Odpowiedz