Wpis z mikrobloga

#informatyka #programowanie #komputery #chlewobsranygownem #panstwozdykty #programista15k

LEJDIS END DZENTELMENS!

Wybitne czasy wymagaja nietuzinkowych rozwiazan!
Trudne czasy tworza silnych ludzi a miejska dzungla zawija kundla! Czy jakos tak to lecialo...

Wiejska dzungla pies zawija burka!

Zycie na polskiej fawalii wymaga umiejetnosci przetrwania niczym w kolumbijskim barrio

Jako ,ze polska stala sie innowacyjnym osrodkiem socjalizmu i radzenia sobie z problemami nieznanymi w zadnym normalnym ustroju, w XXI wieku musimy sobie radzic z problemami niczym w Wenezueli.

Od tego dobrotu przewraca mi sie w glowie i jako polski Tony Montana chcialbym kupic #wegiel z polskiej kopalni.
Niestety ale produkt ten jest bardzo luksusowy i niszowy przez co nie mozna go normalnie kupic niczym krewetek w lidlu.

Dlatego szukam programista stad moje oznakowanie tagów.

W zeszlym roku masa botow kupowala wegiel na slupy po preferowanych cenach.Oczywiscie wegiel ten trafial do odbiorcow docelowych z 300 % marza niczym tlusta beza z Barcelonskiego portu.

Jako ,ze jestem zlym obywatelem ktory wymaga od mojego panstwa zbyt wiele, szukam rozwiazania informatycznego ktore pozwoli mi na dodanie do koszyka na sklepie PGG (Polska grupa gornicza) rodzaju wegla ktore non stop jest niedostepne.

Czy jest jakies proste rozwiazanie ktore potraficie stworzyc za $$$ aby normalny czlowiek mogl normalnie kupic wegiel ? Pytam czy macie jakis sposob aby ustawic bota/program w taki sposob aby nie musiec rano o 8:00 polowac na dostepnosc wegla ?

Nie mam zielonego pojecia na ile to jest realny pomysl ale skoro grupy przestepcze potrafily sobie tak dzialac w zeszlym roku to moze ktorys z mirku bedzie potrafil stworzyc podobny skrypt ?

Nie chce sie bawic w zaden handel a po prostu kupic 4 tony i zorganizowac sobie opal na zime.

Pozdrawiam