Wpis z mikrobloga

@Miguelos: Mi to wygląda na krypto reklamę ale pomijając ten fakt to za urodziwa nie jest, wygląda jak psychopatka z filmików o seryjnych zabójczyniach z USA ( ͡ ͜ʖ ͡)

A ta druga jak wygląda ? bo nie chce mi się szukać ?
@stayer: Zwykłą też łatwo zdobyć do 50 sztuk w sumie. Tyle że, to kasa. Mi osobiście podoba się beretta tą co mają w USA na wyposażeniu marines ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sama beretta to ok. 5 tys. zł a to nie wszystko ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 12
@deiceberg: Na czarnoprochowca nie trzeba pozwolenia co właśnie jest w takich przypadkach bardzo niebezpieczne.

@Stuba: Za darmo bronię niewinnych przegrywów przed takimi feministkami jak ona. Herzyk nienawidzi przegrywów, nienawidzi mężczyzn.

@Zwierz33: Kolejny co mi reklame zarzuca XD Ludzie - zrozumcie że takich ludzi jak ona trzeba wypunktowywać WSZĘDZIE gdzie tylko się da, żeby ukazać jej obłudę, kłamstwa i nienawiść do mężczyzn. Druga to Wieczorkiewicz, również nienawidzi mężczyzn i wszędzie
Miguelos - @deiceberg: Na czarnoprochowca nie trzeba pozwolenia co właśnie jest w tak...

źródło: gdfghdfdg

Pobierz
@Miguelos: Mam nadzieje, że rząd coś zrobi z osobnikami jak ona. Normictwo jest niebezpieczne. Jeden ostatnio zabił kogoś w Poznaniu a drugi jeździ 200km/h po mieście. Nie wiadomo co takiej jak ona strzeli do głowy. Broń w tym kraju powinni mieć tylko przegrywy bo popelniaja znacznie mniej przestepstw (żaden jeszcze w Polsce nikogo nie zabił). Nie popełniają też gwałtów bo te najczęściej popełniają partnerzy kobiet.
@Miguelos: Obydwie wyglądają jakby miały coś nie tak z głową. Choć to może być tylko złudzenie a książka chęcią zarobiania poprzez wytworzenie fałszywego obrazu osób trzecich i tym samym kontrowersji. Dodatkowo ta książka pewnie obiektywna nie jest i tylko pogłebi problemu mężczyz poprzez tworzenie kolejnych negatywnych sterotypów. W średniowieczu np. wymyślali głupoty z czarownicami, potem palono baby na stosie. Wrzucano do wody z mostu jak się utopiła to niewinna a jak
To jest ta słynna "empatia" p0lek


@Miguelos: ileś razy się tu już przetoczyło zdanie o "słynnej empatii p0lek". słynnej gdzie, słynnej skąd? z jakiejś książki, czasopisma, ktoś znany to powtarzał? daj mi jakiś przykład bo nie potrafię skojarzyć żeby się u nas podkreślało że kobiety są jakieś wyjątkowo empatyczne