Wpis z mikrobloga

@vitovia: dupa swedziec... masz na mysli ze chcesz zaglosowac na typa ktory był na okupowanym krymie i gratulował władzom okupacyjnym? Wiesz kiedy nastąpiła okupacja krymu wiec mozesz sie domyslec w ktorych latach był i sa wiadomosci w internecie na ten temat kiedy sie spotkał z Siergiejem Aksjonowem. Ba nawet mozesz sie dowiedizec czy przyjechał od storny ukraińskiej czy na około od rosjii.
@Niesondzem: zapytałem z ciekawości bo nie miałem pojęcia że tam był. Ale nie ciekawiło mnie to aż tak żeby szukać info o jakimś pajacu.
Dziękuję za odpowiedź. Wystarczyło tyle napisać i zaoszczędzilibyśmy obaj czasu :)
@Niesondzem sam sobie #!$%@? odpowiedziałeś xD "szeregowy poseł", a przywódcą państwa, który nalegał na układy gazowe z ruskimi, bo norweski nam niepotrzebny xD przecież Tusk realizuje od dawna politykę Niemiec. Niemcy tak samo się #!$%@? i wygasili elektrownie atomowe dla taniego gazu, ale coś nie wypaliło, bo maszyna wojenna sponsorowana przez wiadomych ludzi jednak ruszyła i potoczyło się wszystko nie po myśli "największych" myślicieli xD