Aktywne Wpisy

Qurvinox +510
Zwierzęta pieprzone 5:50 i już mi papierosami w mieszkaniu śmierdzi

troglodyta_erudyta +124
Rozumiem nagonkę na lekarzy, którzy wykorzystują system i drenują budżet NFZ fikcyjnymi zabiegami i dyżurami, ale ta nagonka na lekarzy rozpętana na wykopie już dawno straciła znamiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku i coraz bardziej przypomina tłuszczę goniącą lekarzy z widłami i pochodniami niczym wiedźmy za samo bycie lekarzem.
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500
https://wykop.pl/link/7965825/izba-lekarska-dostala-13-mln-zl-na-szkolenie-lekarzy-i-lekarzy-dentystow
Na głównej wylądowało oto znalezisko o tym, że Naczelna Izba Lekarska otrzymała 13 milionów zł na szkolenia dla lekarzy. Kwota ma być przeznaczona na kształcenie 1500





Cześć, tu różowa. Potrzebuje pomysłu jak dorobić trochę kasy. Tzn, pracuje normalnie na etacie + wolontariat po etacie, mam całkiem normalne życie, jednak życie + kredyt na moją klitke wychodzi +/- wysokość pensji. OnlyFans, zdjęcia stóp itp. odpadają, to nie są moje klimaty. Nie zależy mi tez na wielkich pieniądzach, chciałabym mieć chociaż z 500 zł miesięcznie tak tylko dla siebie co wychodzi ~20 zł dziennie. To chyba nie jest za dużo? Strasznie męczy mnie życie 'na zero'. Czytałam już o sieciach afiliacyjnych, jakieś MLMy, wypełnianie ankiet ale widzę też że żeby uzbierać tam kwotę do wypłaty to trzeba poł roku klepać te ankiety. No i fajnie żeby to było pewne i w miarę stałe. Brakuje mi już pomysłów, jestem dość biegła w komputery chociaż nie pracuje w żadnej branży komputerowej, pełnosprawna, w miarę zdrowa na umyśle. Rzuć ktoś pomysłem...
#praca
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
a w czym jeszcze jestes dobra? bo w komputery tak ogolnie to wiele osob jest
czy umiesz cos za co ktos by zaplacil?
1. gastro
2. jakaś mała działalność/usługi w tym na czym się znasz - tutaj pytanie do Ciebie na czym się znasz
3. podwyżka w obecnej pracy
4. poprzeglądaj oferty z pracą, może natkniesz się na jakąś perełkę
5. jeśli się na czymś znasz, to możesz kupować taniej i sprzedawać drożej
6. popytaj na wolontariacie ludzi czy nie potrzebują w czymś pomocy
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
ogolnie przy normalnym etacie jesli nie chcesz zajezdzac sie po robocie to weekendowo gastro
o jezykach nie wspomnialas czyli brak?
Dziękuje tez za kulturę, czego się w sumie nie spodziewałam a co mnie bardzo miło zaskoczyło. :D
Któryś Mirek coś o językach mówił, angielski i francuski oba w okolicy B2, ale bardzo wstydzę się mówić :/
service desk dzisiaj to 5-6k brutto z tymi jezykami, i szybko sie awansuje, kwestia czy jestes kumata i bedziesz potrafila sie nauczyc czegos nowego