Wpis z mikrobloga

@Tigermass: no, tylko ciekawe kto tam wsadził tyle reklam i to często natrętnych, głośniejszych od samego contentu, czasami dłuższych niż sam filmik, który chcesz obejrzeć albo wpierdzielonych po kilkanaście w jednym filmiku, podpowiem, ta sama firma chce Ci sprzedać omijanie tych reklam.

Ci sami ludzie spuszczają się nad urządzeniami gdzie ich pamięć jest bardzo ograniczona i nie można ich fizycznie rozszerzyć ale mówią - patrzcie jaki dobry producent, daje mi możliwość
ja po wykupieniu yt premium twierdze, ze trzeba mieć coś z głowa, żeby korzystać z yt bez premium. Ilość reklam jest przerażająca


@Tigermass: Ja zaś twierdzę że trzeba mieć coś z głową by w ogóle płacić za oglądanie tego wszelakiego odmóżdżającego i nic nie wartego gówna na youtube. Youtube był najlepszy lata temu, właśnie wtedy gdy ludzie z misją chcieli dzielić się swoją wiedza i pasjami, a nie żeby na tym
@tellet: No właśnie tutaj jest problem w myśleniu ludzi. Sadza, ze taki nagrany film to nie jest produkt. Nikt przecież nie zmusza z korzystania z yt, można omijać ten portal tak samo jak chipsy w sklepie.

@NiBBonacci No to oczywiste, ze Google robi wszystko to, żebyś finalnie wykupił subskrypcje. Wszystko generalnie idzie w stronę abonamentów, na iOS non stop wyskakuje mi powiadomienie, żebym wykupił chmurę, ale skoro jej nie potrzebuje to
@eeehhh: skoro yt taki zły to po co próbować omijać wykup subskrypcji? Nie lepiej w ogóle nie korzystać? Przykro mi, ze trafiasz na taki kontent, bo to świadczy tylko o tobie. Ja mam kilkanaście kanałów podróżniczych/popularnonaukowych, które lubie oglądać i chętnie zapłacę te kilka groszy. Nie ma tam żadnej patologii czy ścieków.
@Tigermass:

Przykro mi, ze trafiasz na taki kontent, bo to świadczy tylko o tobie. Ja mam kilkanaście kanałów podróżniczych/popularnonaukowych


Ja przez ostatnie 13 lat też obejrzałem na wylot kilkanaście kanałów podróżniczych i popularnonaukowych. Wcale nie jesteś lepszy, oglądając to co już dawno było lub to co się dzisiaj robi na siłę - i jeszcze się za to płaci.