Wpis z mikrobloga

Ilość reklam jest przerażająca


@Tigermass: jakich reklam? Od 5 lat nie widziałem reklamy na youtubie od kiedy pomagałem komuś podłączyć tvbox do starego telewizora i sprawdzałem czy yt działa.

Innymi słowy jak powiedzieć innym, że jesteś niepiśmiennym/atechnicznym frajerem bez mówienia, że jesteś frajerem.
Ja zaś twierdzę że trzeba mieć coś z głową by w ogóle płacić za oglądanie tego wszelakiego odmóżdżającego i nic nie wartego gówna na youtube


@eeehhh: ale wiesz, że na youtube sam wybierasz co oglądasz?
Jak jeszcze miałem telewizor lg to musiałem kupić yt premium bo nie dało się na tym telewizorze nic oglądać na yt bez tego. Aby dać jak najmniej kasy im to wykupiłem to na hinduskim vpn to wyszło 12zl na miesiąc xD a tak to wszędzie adblocki gdzie można i bez premium można żyć jak człowiek
w sporej ilości sklepów nie ma ochrony, wiec wchodzisz i kradniesz, bo mozna? Wiem, ze ludzie instalują jakies lewe aplikacje czy cos tam, ale wiem tez, ze korzystam z tego, wiec płace tak samo jak w sklepie, gdy biore cos z półki.


@Tigermass: argumentum ad absurdum zawsze w modzie przy okazji takich wątków. xd

Internet też bez adblocka przeglądasz? Programu w TV nie przełączasz/nie wyciszasz jak reklamy zaczynają lecieć?
cała muzyka, podcasty, działanie w tle, działanie na TV bez reklam, opcja oglądaj dalej, wszytsko bez kombinowania za 5 ziko msc no serio warto się #!$%@? z innymi aplikacjami xD


@4WgH: premium kosztuje 24 zł miesięcznie.

Kupujesz przez turcje lub argentynę i płacisz revoultem. Kilka minut roboty.


A, czekaj, zaraz. Czyli naśmiewasz się z osób, które kombinują by nie płacić za premium, a sam kombinujesz by zapłacić mniej? XD

#!$%@? co
No yt nie przechowuje zawartości za darmo na serwerach, którzy wynajęli dobroduszni ludzie. Obstawiam, ze programiści i moderatorzy tez nie robią tam charytatywnie. Jakoś im trzeba zapłacić.


@Tigermass: ja im płacę możliwością śledzenia mnie i moich ruchów. To uczciwa cena.