Wpis z mikrobloga

Narzekać na transfer Wiplera - gościa, który był najbardziej wolnościowym posłem I kadencji rządów PiS. Z którego to PiS odszedł w szczycie popularności partii, bo nie zgadzał się na lewicowe odchyły.

Samemu głosować na Tuska, który chce wprowadzać 800+, którego partia głosowała za WSZYSTKIMI socjalnymi pomysłami PiS. Na Tuska, ktory wprowadził do Europarlamentu komunistycznych kacyków, w tym Millera, który jest bodaj najwyższym stopniem, żyjącym dygnitarzem PZPR (a przy tym ciągle spamować Piotrowiczem, jak upośledzony).

Cały Wykop znowu zasrany jakimkolwiek ruchem Konfederacji.

Taki wygląd wasz, Tuskoidy

#polska #4konserwy #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka
Pobierz
źródło: IMG_20230725_184844
  • 40
@Kapitalista777: Miałem okazję poznać Wiplera. Mimo, że był bardzo pracowity to maksymalnie destrukcyjny gość. Albo się mu podporządkują wszyscy albo będzie kolejny rozłam.
Ale generalnie zgadzam się z tym, że jeśli ktoś krytykuje Wiplera i głosuje na opozycję to jest hipokrytą. Jeszcze może PSL jako centrum da się jakoś wytłumaczyć.
@Wizun #!$%@?, w większości to są po prostu ludzie, którzy nie zgadzają się na światopoglądowy zamordyzm konfy, a lewica jest dla nich za bardzo lewicowa. Więc zostaje im PO ewentualnie zieloni
@Bomfastic: jasne którzy i tak robią co innego niż mówią.
Ten faszyzm i zamordyzm konfy to jest kreacja medialna, a nie rzeczywistość. Owszem są to fanatyczni katole. Za to lewica i peo udają liberałów a w trakcie #!$%@? wyszło gdzie mają wolności osobiste. Not i liberalizm lewej strony polega na tym, że jak nie zgadzasz się z ich pigladamo to jesteś faszysta i wobec ciebie należy wystosować sankcje.
@Kapitalista777: jestem zawsze sceptyczny w bezsensownym krytykowaniu konfiarzy i ich ideałów, ale jakbyś miał opis polityka, który
- był przez wiele lat w PiSie
- powinien siedzieć za defraudacje i malwersacje finansowe
- dobry ziomek jakiegoś Mejzy czy innych apartczyków
Ale był świeżym nabytkiem PO...
To pewnie nie byłbyś tak samo pozytywnie nastawiony co nie?

I dlaczego to, że ktoś był siedem czy tam dwanaście lat temu w PiSie to spoko,
tuska ktory wciagnal do PO spadochroniarza PiSu, Sikorskiego, a potem wspolnie weszli ruskim w tylek podpisujac nieslawna umowe gazowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kapitalista777: umowę podpisał akurat minister Jasiński z PiS w 2006 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kapitalista777:

był najbardziej wolnościowym posłem I kadencji rządów PiS. Z którego to PiS odszedł w szczycie popularności partii, bo nie zgadzał się na lewicowe odchyły.

byczqu to albo był wolnościowcem albo nie zgadzał się na 'lewicowe odchyły' xD
Sikorskiego, a potem wspolnie weszli ruskim w tylek podpisujac nieslawna umowe gazowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yhbgrobdoivbvwamsv: Sikorskiego, który #!$%@?ł osobiście kacapów oraz okazalo się, że z perspektywy czasu to była najkorzystniejsza ówcześnie opcja, bo gaz np norweski i amerykański były bardzo drogie?
I oczywiście nie można wspomnieć o tym, że za rzadów PiS renegecjowano tę umowę tak, że koszty wzrosły kilkukrotnie.

Coś ci nie pykła manipulacja,
Sikorskiego, który #!$%@?ł osobiście kacapów


@SkeletonKing: osobiscie i kacapow powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

że z perspektywy czasu to była najkorzystniejsza ówcześnie opcja


@SkeletonKing: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

xD cos ci nie pyklo kolego. Rozumiem, ze w peło nie umiecie korzystac z internetu i zakladacie, ze nikt inny nie potrafi, ale moglbys swoje bzdury sprawdzic w 2 minuty, ale przeciez nie o to w tym chodzi ( ͡°
xD cos ci nie pyklo kolego. Rozumiem, ze w peło nie umiecie korzystac z internetu i zakladacie, ze nikt inny nie potrafi, ale moglbys swoje bzdury sprawdzic w 2 minuty


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie kontrargumentujesz nawet, stawiasz jakąś tezę której nie popierasz żadnym dowodem i atakujesz ad personam.
110% wypełnienie celów z podręcznika propagandy. Moje szczere gratulacje!
I to pierwszy raz w moim życiu, jak ktoś mi zarzuca bycie częścią PO. Doceniam nowe