Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam konta na wykopie ale czytam Twoje wpisy @Ynfluencer od czasu do czasu i ten twoj fragment o "rola facete we wspolczesnym swiecie jest tylko tyrać i morda w kubeł, grzecznie, łożyć na wszystkich, brać na siebie wszystkie stresy i problemy, jeszcze być wyśmiewanym i wykpiwanym przez wirazkow alfa jak sobie z czymś nie poradzisz." sprzecd 5 godzin to tak jakbym przeczytal o sobie.

- Patrzyłem na mojego (RIP) dziadka ktory jako 75 latek musial pracowal na stróżówce by utrzymac chalupe w ktorej moja babcia zyla sobie na rencie od kiedy skonczyla 40. Kojarzycie, babcia sobie popracowala 20 lat za komuny w jakiejs szkole a pozniej ogródeczek, telewizja, taniec z gwiazdami. A dziadek do roboty a pozniej zamykał sie sam w pokoju by oglądać telewizje w spokoju. Po smierci dziadka, babcia jeszcze ciagnela jego emeryture przez chyba 8 lat do swojej smierci.

- Patrze na mojego ojca co pracuje i zostaly mu 2 lata do emerytury. Matka przestala pracowac jak miala 43 lata - ot tak. Nie zeby wychowac dzieci bo my juz bylismy prawie dorosli, ale po prostu jej sie nie chcialo pracowac. Teraz przeszla na emeryture (filary oplacane przez ojca) I tak od 18 lat sobie siedzi cale dni w domu, plotkuje z kolezankami, cos posprzata, cos pooglada, kawka i gazeta na tarasie. A ojciec zapieprza od dziesiatek lat.

- Patrze na siebie. Rozwod w wieku 33 lat bo eks znalazla sobie bolca na boku co jest 48 letnim milionerem. Polowa wszystkiego co wypracowałem przepadło na nią pomimo ze dobrze zarabia. Rzuciła mnie bo bylem dla niej za biedny i za malo pracowałem. Teraz od gdzies 10 miesiecy jestem wolny. Wolność jest wspaniała i za nic nie chce żadnej kobiety. Mam najlepsza forme od lat, mam pieniadze, mam czas na wszystko, nikt mi nie gada nad głową. Laski same zagaduja w barach czy na ulicy a ja je zbywam. Mam wreszcie spokoj. I oczywiście exzona teraz chce do mnie wrócić "Kazałeś mi sobie iść, juz tak nie uwazam ze jestes malo przedsiebiorczy". BUAHAHAHAHAHAHA. Get f*****

FACECI, PO RAZ K@!$!@#!@A ENTY MOWIE WAM - FACET ZAWSZE BYL I JEST TYLKO PIEPRZONYM WOLEM DO PRACY. BUNT I ZERO WIAZANIA SIE Z P0LKAMI A JUZ NA PEWNO ZERO SLUBOW. CHCECIE SIE ZESTARZEC 10 LAT W 2 LATA? CHCECIE NIE DOZYC DO EMERYTURY? CHCECIE MIEC MARTWA SYPIALNIE? CHCECIE SLUCHAC JAK TO WSZYSTKO TO WASZA WINA? CHCECIE BYC CIAGLE ZABIEGANI, ZMECZENI, GRUBI? CHCECIE POPADAC W ALKOHOLIZM BO EKS WAM NIE POZWALA SPOTKAC SIE Z WASZYMI DZIECMI?

ZERO ATENCJI P0LKOM KSIEZNICZKOM KTORE MYSLA ZE TYLKO PRZEZ TO ZE ISTNIEJA TO MAMY IM USLUGIWAC CALE ZYCIE.

ZYCIE JEST JEDNO. MYŚL

#rozowepaski #redpill #blackpill #zwiazki #pieklokobiet #logikarozowychpaskow #mgtow #depresja #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
@nalot_1: no bo ujście frustracji spowodowanej swoimi wyborami życiowymi na internecie, zrzucając przy tym winę i odpowiedzialność za swoje życie na inne osoby, lub jakąś grupę społeczną to mądre i racjonalne według was jest, no ja tak nie uważam po prostu i szczęśliwie sobie żyje
z fartem
U mnie nie było tak, jak u Ciebie, ale widziałem już zbyt wiele tego typu historii w swoim życiu, by stwierdzić , że skoro u mnie tak nie było, to nigdzie tak nie ma. Ja podam ci jeszcze przykład taki, że np w Grecji taki model rodziny, czyli facet od #!$%@?, kobieta siedzi w domu, bo tak, jest niestety wciąż dość powszechny. I potem masz jakiegoś Mavronisa czy innego Giannisa w wieku
BUNT I ZERO WIAZANIA SIE Z P0LKAMI


@mirko_anonim:

Przez takie posty i teksty masa normalnych kobiet jedynie na co może liczyć to Sebastiany i roochacze bo normalni faceci naczytaja się takich treści i boją się zaufać. Problem w tym że wasze przeżycia to nie przeżycia wszystkich, to co wy mieliście w domu rodzinnym nie znaczy że każdy tak miał i to co wy przeszliście z waszymi ex nie oznacza że inni
@mirko_anonim: U mnie w otoczeniu, w pokoleniu dziadków dało się zauważyć podobne wzorce, ale jednak nie tak wyraźne. U rodziców było inaczej, bo ojciec poważnie chorował i matka sporo wzięła na siebie. Mam wrażenie, że współczesny mężczyzna nie nauczył się jeszcze korzystać z równouprawnienia, które jak się zastanowić bardzo dużo nam daje, tylko nie potrafimy tego jeszcze wyegzekwować.
Anonim (nie OP): Kojarzę cię z twoich żali już kiedyś. Pracujesz w jakimś bananowym kraju i żonka się puściła jak zobaczyła lepsze gałęzie. Wtedy się żaliłeś że nie możesz nikogo znaleźć, dla każdej jesteś za słaby bo wokół sami prawnicy i inwestorzy a teraz nagle laski same zagadują? Zdecyduj się na wersję bo narracja ci się nie klei ;)

A poza tym popracuj nad naprawieniem głowy bo patrzysz wybiórczo na otoczenie
Przez takie posty i teksty masa normalnych kobiet jedynie na co może liczyć to Sebastiany i roochacze


@AlienFromWenus: Mamy milion za mało kobiet w Polsce, więc każda ma w czym wybierać i przebierać. Jak się któraś łączy z ruchaczem to tylko dlatego, że jej się taki podoba i na normalnego Mirka nie spojrzy.