Wpis z mikrobloga

509 445 + 22 + 30 + 28 + 20 + 100 = 509 645

W takim oto małym kolarzu przedstawiają się moje ostatnie dni na rowerze. Trochę nocnej szutrowej jazdy, a dziś seteczka i kwadratobranie. Sam nie wiem co lepsze przy kwadratach - centrum aglomeracji, światła, zombi drogowe, czy jednak łażenie po chaszczach i myślenie czy jakiś kleszczor na mnie nie siedzi. Na pewno obie te opcje łączy jedno - no nie jest szybko, to trzeba na spokojnie xD

#rowerowyrownik #gravel
Elessar - 509 445 + 22 + 30 + 28 + 20 + 100 = 509 645

W takim oto małym kolarzu prze...

źródło: lipcowe_kwadraty

Pobierz
  • 14
ciekawie masz ustawioną kierownicę? wygodnie Ci się jeździ? takie ustawienie to sugeruje że masz za krótki mostek albo może za mały rower, no ale każdy jeździ jak lubi
W takim oto małym kolarzu przedstawiają się moje ostatnie dni na rowerze.

@Ellesar: Wróć do szkoły i naucz się zapisywać słowa w zależności od ich znaczenia, nieuku patentowany!
kolarz ≠ kolaż
@Kubian jeśli ma to być Twój pierwszy gravel i nie oczekujesz od niego maszyny do ścigania to będziesz zadowolony. Jednak ma on swoje minusy, głównie konstrukcyjne. Sprawdź grupę Eskera na FB, ludzie zgłaszają tam swoje problemy jak np źle/ krzywo wspawywane inserty pod mocowania, słabej jakości mniej zauważalny osprzęt jak suport, piasty, szprychy. No i najważniejsze. Im zaczniesz wymagać od niego więcej to zauważysz, że rower przy mocnym pedałowaniu lubi się delikatnie