Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest #!$%@? najgorsze będąc sam ze wszystkim? Jak spotyka Was duży problem i nie macie nawet o tym z kim pogadać. Może po części jestem sam sobie winien, bo jestem typem samotnika i nie "chwale się" nikomu o niczym dopóki ktoś nie zapyta, ale przykładowo teraz źle się czuje z tym, że po rezonansie magnetycznym na którym wyszło co wyszło nikt się mną nie interesuje, nie zapyta co u mnie. Sam staram się uszczęśliwiać innych na co dzień a #!$%@? często na tym tracę. Miały być zawody za miesiąc do których się przygotowywałem od kilku miesięcy i coś czuję, że #!$%@? z tego będzie. Chodzę przybity od jakiegoś czasu, forma którą mam mnie już tak nie cieszy i gdyby nie znajomi z siłki oraz podopieczni, to by było ciężko. Dzisiaj wleciała pizza i jakaś czekolada, #!$%@?ę. Tak samo ponad rok temu rozstałem się z różową która mnie oszukiwała i była toksyczna, znaliśmy się ponad 12 lat. Od tamtej pory nie umówiłem się z żadną nową kobietą, bo jakoś #!$%@? zacząłem się mocno skupiać na treningach i w sumie boję się chyba zaufać kolejnej, ale fajnie by było mieć kogoś obok siebie kto by Cię wspierał na co dzień. #!$%@? mać. Koniec żalenia się jak #!$%@?. Dziękuje za uwagę. #oswiadczenie #zalesie #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 32
@Wezwoguleicstont: Zgadzam sie. Jak sie jest samemu to musi Ci sie wszystko udawac bo jak sie powinie noga to jest wtedy dramat. O wiele wiekszy niz jak sie jest z kims bo przyzywasz go sam. Nie w tym rzecz ze kobieta bedzie ciagnac za uszy czy jakos super wspierac i robic wszystko za Ciebie ale sam fakt ze ktos jest obok Ciebie jest mega dobry dla ludzkiej psychiki. Samo przytulenie sie,
@Wezwoguleicstont: nie #!$%@? mordko, tylko pisz co Ci leży na sercu. Dodatkowo, doskonale znam dół w jakim się znajdujesz, bo 2x przed ważnymi zawodami doznalam kontuzji, w tym ta druga już mnie całkowicie wykluczyła ze sportu, a byłam w szczytowej formie.
Co z tym rezonansem?
@pieczony_szczur_z_ogniska: dzięki @Eustachiusz jest trochę lepiej, jestem spokojniejszy, ale momentami wieczorem za dużo myśli mam. Dam radę @DywanTv zawody w kulturystyce a co do mri, to 2 lata temu miałem usuwanego guza i niedawno wyczułem zgrubienie pod skórą przez co musiałem iść na rezonans na którym według mnie widać ponownie "coś"... @knightress ja wlasnie bylem w szczytowej formie w trojboju te 2-3 lata temu. 2 tygodnie przed zawodami postanowilem, ze pojade
po rezonansie magnetycznym na którym wyszło co wyszło nikt się mną nie interesuje, nie zapyta co u mnie.


@Wezwoguleicstont: Na wypoku i na tym tagu od takich spraw jestem ja, jak coś to pw zapraszam