Wpis z mikrobloga

@blurred dla mnie ci wszyscy konfederaci oprócz brauna i koreina to chłopcy w krótkich spodenkach którzy sami nie wiedzą czego chcą oprócz dorwania się do koryta
  • Odpowiedz
@blurred: Akurat tego bym się nie czepiał współczesny włoski faszyzm nie jest jakoś bardzo szkodliwy i agresywny (bardziej zbliżony w postulatach do PIS), w przeciwieństwie do np. kontaktów z niemieckim AFD. Polska lewica powołuje się na kontakty z komunistami z Włoch, a oni nie różnią się z faszystami- statuty i cele włoskich faszystów i komunistów są bardzo podobne.
  • Odpowiedz
@blurred: o lol, to ty jednak nie jesteś covidowym odklejeńcem, a płatnym trollem xD

I nie, nie jestem ani przeciw szczepionkom, ani nie głosuję na konfederosję. Po prostu śmieszy mnie, jak wtedy wrzucałeś największe bzdury zniechęcając ludzi do szczepień, a teraz zostałeś aktywowany do szczucia na konfe (bo szary człowiek nie agregowałby wypowiedzi konfederatów i nie wrzucały po kilka postów dziennie w temacie) xD
  • Odpowiedz
  • 0
@blurred no #!$%@? dwóch polityków chodzi na piwo z wyborcami, masakra, na pewno mają takie same poglądy xD wrzuć jeszcze film z żółtymi napisami z którego wynika, że memcen i hitler chodzą w butach, a korwin i stalin jedzą śniadania
  • Odpowiedz