Wpis z mikrobloga

#przegryw #logikarozowychpaskow #kobiety #p0lka #tinder

Czy znając sytuację na rynku matrymonialnym, takie działania które mają na celu zaimponować kobiecie, mają w ogóle sens, czy to szaleństwo?

Chodzi mi o jakieś bardzo niebezpieczne aktywności sportowe, profesje takie jak żołnierz, strażak, albo praca na platformie wiertniczej, szybka jazda samochodem albo motorem, intensywne ćwiczenia na siłowni mające na celu nabranie mięśni.

Czy facet niemający jakiś ekstremalnych pasji jest w ogóle ciekawy dla kobiet?

Czy ww. sposoby zaimponowania kobiecie to:

  • warta uwagi kwestia, warto zaryzykować. 19.8% (24)
  • bezsensowne szaleństwo. Nie jest to warte celu. 80.2% (97)

Oddanych głosów: 121

  • 35
takie działania które mają na celu zaimponować kobiecie


@Kopytnik_1: Serio, chcesz marnować życie na próbę zaimponowania hipotetycznej osobie? Człowieku, jedyną osobą, której masz imponować, jesteś ty sam. Nie jakaś kobieta. Rób tylko te rzeczy, które Cię rozwijają i sprawiają frajdę.
@Kopytnik_1: a żeby nie było to odpowiadając na pytanie; o wszystkim da się powiedzieć w interesujący sposób, nawet gry komputerowe mają sporo ciekawostek (np. jak są projektowane, jakie rozwiązania są po to, by ciąć koszty, historia cycków Lary Croft w Tomb Raiderze). Nieciekawi dla kobiet są po prostu nieciekawi faceci. A takim jest każdy, który nic nie robi tylko siedzi na dupie i wegetuje.
@Talaith: Zadałem tylko pytanie. Ostatnio uświadomiłem sobie, że jako facet mogę być nudny dla kobiet, bo nie mam jakichś ekstremalnych pasji. Te co są, to taniec, sport, muzyka, podróże. I tyle. Człowiek już sam nie wie co robić żeby zwiększyć swoje szanse u kobiet.
@Kopytnik_1: polecam zacząć od przestania brania za ważny głos rozsądku w debacie o związkach i randkach jakiś odpadów, którzy są splujką dla każdego normalnego człowieka
Ostatnio uświadomiłem sobie, że jako facet mogę być nudny dla kobiet, bo nie mam jakichś ekstremalnych pasji.


@Kopytnik_1: A ty uważasz, że kobiety to tworzone są na taśmie ksero? Dla jednej będziesz nudny, dla innej będziesz wystarczający. Nie celuj z takimi zainteresowaniami w osoby, które potrzebują w życiu adrenaliny, to znajdziesz swoją królewnę.
@czescmampytanie: widzisz, dla ciebie to jest autystyczne bo jesteś widocznie nudziarzem z zerowymi skillami społecznymi, ale to nie jest historia produkowania gry, tylko wpadania na różne kreatywne rozwiązania dzięki którym przezwycięża się ograniczenia technologiczne, rozwiązuje problemy i potem kosi kupę szmalu. To jest ciekawe, chyba że się jest jakimś ograniczonym kretynem, no to wtedy racja, ale ja z takimi ludźmi się nie zadaje po prostu, a tym bardziej nigdy bym z
widzisz, dla ciebie to jest autystyczne bo jesteś widocznie nudziarzem z zerowymi skillami społecznymi


@ujumuju: chłop, który chce z laskami gadać o historii gier zarzuca mi zerowy skill społeczny. ty byś skilla społecznego nie zobaczył nawet jakby cie kopnął w dupe. po prostu obracasz sie w kółku innych autystów grających w fabularne rpgi i przekładasz to na wszystkich ludzi. reszte urojen pominę.
@czescmampytanie: tak gadam z ludźmi o czym chce i o czym mam ochotę, co lubie i mnie interesuje i jestem w tym szczery i uczciwy. Normalny człowiek rozumuje w ten sposób, że jak widzi u kogoś entuzjazm i szczerą pasję to myśli "kurde, to chyba musi być fajne skoro go tak wkręciło" i chce wiedzieć więcej.Ty próbujesz szczurować i rozpisywać taktyki jak Smuda na Hiszpanię to się też tak kończy; 6:0
Chodzi mi o jakieś bardzo niebezpieczne aktywności sportowe, profesje takie jak żołnierz, strażak, albo praca na platformie wiertniczej, szybka jazda samochodem albo motorem,


@Kopytnik_1: Typie, ludzie którzy robią te rzeczy w 99% nie mają na celu imponować babom xD Oprócz tych redpillaków, którzy chodzą na siłkę dla samorozwoju (który w domyśle całego tego RP jest i tak tylko po to, żeby rwać laskę).
@czescmampytanie: jak zwykle fakty i liczby gniotą przegrywowego wykopka

https://tryevidence.com/pl/blog/raport-kobiety-a-gry-w-co-i-jak-gra-wspolczesna-graczka/

Ludzie, a kobiety zwłaszcza, uwielbiają słuchać i opowiadać historie. Współczesne gry to przecież interaktywne filmy z interesującą fabułą, fajnymi postaciami, zwrotami akcji, ładunkiem emocjonalnym. Rozumiem, że kobiety nigdy nie lubiły czytać książek i oglądać filmów twoim zdaniem?

Od lat to jest powszechna i bardzo popularna forma spędzania czasu, idź z dziewczyną na VR będzie się bawić wybornie.

@Kopytnik_1 stało się to
@ujumuju: jezu ale ty musisz być męczybułą w realu z tym ciągłym wciskaniem innym swoich słów xD wow brawo przytoczyłeś statystyki ze laski czasami sobie pograją w simsy, ale to nie zmienia faktu ze dalej mają w dupie twoje historyjki jeśli nie mają jakiegoś autyzmu tak jak ty i wolą sobie pogadać o czymś ciekawszym.

A mistrz skilla społecznego zatrzymał się w latach 90tych i myśli, że w gierki grają jakieś