Wpis z mikrobloga

#patologiazewsi #lwg xD #motocykle

Braci się nie traci ( ͡º ͜ʖ͡º)

Trzech motocyklistów, jeździło crossami po lesie w mojej okolicy. Jeden z nich #!$%@?ł w ciężką maszynę, wywrócił się i umarł.
Jego ekipa od latania po lasach obsrała się konsekwencji i zostawili brata bez pomocy, dokumentów i szansy na przeżycie.

Chłopa dalej nie mogą zidentyfikować bo jeździł bez kwitów.
Pozazdrościć kumpli ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0YZYrohgZ6NtoR9nno3DtQZf9qosUrLUT5NbWp4MSkpVi7SntAUhkm82uPQh4j7Rkl&id=100068731343099
  • 26
@nerana112: u mnie był przypadek, że jechali na dwa motocykle, jeden się przewrócił i połamał, drugi zadzwonił po pomoc i poczekał z kolegą. Ze wszystkimi konsekwencjami, bo moto niezarejestrowane i bez OC, a i obaj mieli po 1.2 promila
  • 3
@graf_zero
Nie mogli? Co takiego ważnego mogli mieć do załatwienia w lesie, że nie znaleźli czasu na pomoc umierającemu koledze xD
co ty dajesz

odnośnie dokumentów, domyślam się, że celowo i jednocześnie wyjątkowo głupio.
Jedziesz robić niebezpieczne rzeczy z dużym ryzykiem, że możesz mieć wypadek i nie bierzesz dokumentów... a no tak przecież są twoi kumple, jak coś oni potwierdzą kim jesteś i pomogą XDDDDD
Nie mogli? Co takiego ważnego mogli mieć do załatwienia w lesie, że nie znaleźli czasu na pomoc umierającemu koledze xD

co ty dajesz


@nerana112: na początku "nie mogli" zidentyfikować - miałem na myśli służby nie kolegów. Potem zidentyfikowali, ale historia o zabraniu dokumentów powstala

Nieprecyzyjne się wyraziłem