Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko229
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

577

Tede wściekły na WOŚP. Przekazał samochód, fundacja chciała pieniędzy

Tede wściekły na WOŚP. Przekazał samochód, fundacja chciała pieniędzy

Chodziło o to, żebym zapłacił 50 tysięcy złotych jeszcze dając samochód, więc powiedziałem „kur** to się nie wydarzy”. Nie ma mowy, na takie złodziejstwo się nie godzę – opowiadał.

P.....d
P.....d
konto usunięte
z
rozrywka.wprost.pl
dodany: 17.04.2024, 05:57:46
  • #
    polska
  • #
    wosp
  • #
    pmoc
  • #
    kanalzero
  • #
    tede
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

G*wno burza sprzed kilkunastu lat, oświadczenie...
190Wojciech
z muzyka.interia.pl
  • 59
Całe szczęście, że Owsiak nie musiał za to płacić, bo by mu na jego apartament za miliony, nie starczyło.
Trado
z vod.gazetapolska.pl
  • 5

Komentarze (191)

najlepsze

noHuman
noHuman
17.04.2024, 06:06:45 via Wykop
  • 447
Czekam na g.burzę, naruszono tabu. Ktoś śmie krytykować WOŚP ;)
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Ja_nusz
Ja_nusz
17.04.2024, 07:42:49 via Wykop
  • 259
@noHuman: Nie będzie. Ta sprawa ma 15 lat.
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
17.04.2024, 12:07:19 via Wykop
  • 103
15 lat to chyba ty masz, bo widać ledwo czytać umiesz


@zielonyNinja: ja też pamiętam jak opowiadał o tym dawno, dawno temu, a w artykule jest to potwierdzenie. Coraz mocniejszy poziom i nowa definicja "newsa" na wykopie. Czekam tylko na wiadomości o wzroście poziomu produkcji kurczaków w 1985...
BlogoslawionyTwarozyc - >15 lat to chyba ty masz, bo widać ledwo czytać umiesz

@ziel...

źródło: snip_20240417140549

Pobierz
  • Odpowiedz
P.....d
P.....d
konto usunięte
Autor
17.04.2024, 06:33:33 via Wykop
  • 214
P.....d

źródło: comment_yiyLR9ICrIENIKE5r90pfY2F78kpkqJ2

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

GULO666
GULO666
17.04.2024, 12:57:56 via Wykop
  • 32
@AmolProtos:fajnopolaczek się zesrał do mema XD
  • Odpowiedz
bialy_nyga
bialy_nyga
bialy_nyga
17.04.2024, 13:51:45 via iOS
  • 27
@GULO666 fanboje owsianki zawsze w pogotowiu xDDDD
  • Odpowiedz
N.....y
N.....y
konto usunięte 17.04.2024, 09:15:26 via Wykop
  • 92
Z czegoś trzeba wskrzesić wielkiego malarza, wizjonera i przyjaciela zwierząt. Puszka sama sie nie napełni
N.....y - Z czegoś trzeba wskrzesić wielkiego malarza, wizjonera i przyjaciela zwierz...

źródło: jurek-owsiak-do-hitlera-w-szpitalu-juz-niedlugo-znow-bedziesz-mogl-malowac-wskrzeszenie

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

revente
revente
revente
17.04.2024, 11:59:21 via Wykop
  • 79
Sprawa z 2009. Nie było żadnych update'ów od tego czasu?

Stawiam że były i się dogadali ale autorowi nie chodziło o fakty tylko konkretną narrację.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

revente
revente
revente
17.04.2024, 14:26:07 via Wykop
  • 7
@harcepan-mawekrwi: W sumie zawsze myślałem że w takich sytuacjach przekazuje się przedmiot na fundację, a fundacja może go sprzedać bez podatku.
A nie że ty sprzedajesz i płać podatek.
  • Odpowiedz
BlogoslawionyTwarozyc
BlogoslawionyTwarozyc
17.04.2024, 15:16:25 via Wykop
  • 0
jak rozumiem z tego ktoś wygrał aukcje tymi 250 tys., a wtedy Tede powiedział że nie, jednak nie sprzeda.


@harcepan-mawekrwi: no jednak nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
Ishimura
Ishimura
17.04.2024, 09:34:11 via Wykop
  • 58
Ishimura
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

m.....e
konto usunięte 17.04.2024, 12:27:54 via Wykop
  • 12
@MinisterPrawdy: gdzie tu mowa o tym, że on sprzedał auto za 250 tysięcy?
  • Odpowiedz
gucias
gucias
gucias
18.04.2024, 11:46:45 via Android
  • 1
@MinisterPrawdy z tego co powiedział wynikało, że WOŚP miał wziąć całą kasę za auto, a Tede miał zapłacić podatek.

To trochę tak jakby dziadek dał Ci samochód, a Ty go sprzedajesz, bierzesz kasę za auto i oczekujesz, że dziadek zapłaci podatek mimo, że nie zobaczy nawet złotówki za to auto.
  • Odpowiedz
oydamoydam
oydamoydam
17.04.2024, 11:32:02 via Wykop
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mindy-moo
mindy-moo
mindy-moo
17.04.2024, 12:05:42 via Wykop
  • 11
@oydamoydam: Czyli za PiSu, mimo braku wsparcia TVP wiodło się wybornie? Ciekawe jak teraz będzie.
  • Odpowiedz
barnej-flinston
barnej-flinston
barnej-flinston
20.04.2024, 18:51:35 via Wykop
  • 0
@Ana77: i tak i nie, generalnie NFZ jest słabo zarządzany - personel jest na etacie, urządzenie jest, a limitów nie ma na wykonanie badania.
  • Odpowiedz
proud2bpolish
proud2bpolish
17.04.2024, 12:12:49 via iOS
  • 31
Omg Piszą artykuły o sprawie z 2009 roku, bo Tede zapytany na kanale zero o tę sprawę wyjaśnił ja w kilku zdaniach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nastarkill
nastarkill
17.04.2024, 12:01:48 via Wykop
  • 15
Tak to z aukcjami charytatywnymi działą niestety w polskim prawie.
Nie mozesz sobie wrzucic tego do PIT jak kupisz jako darowizne - bo cos kupiles.
Darowizny udziela sprzedajacy - moze to sobie wrzucic do PIT - 0 , ale są limity.
Obdarowujacy niejako oddaje pieniadze ze sprzedazy do fundacji.
Podatek ? Sprzedal przed 6 m posiadania ? Sprzedał firmowy ? 19% to jakby na liniowym był i oddał firmowy. Takze nie podumał,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v01dtec
v01dtec
v01dtec
17.04.2024, 15:41:39 via Wykop
  • -5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nastarkill
nastarkill
17.04.2024, 16:35:37 via Wykop
  • 2
@v01dtec: u nas to jak w kalejdoskopie z prawem podatkowym:>
  • Odpowiedz
rafal-heros
rafal-heros
rafal-heros
17.04.2024, 12:58:11 via Wykop
  • 12
Kumpel robił taras w ich siedzibie. Po robocie chcieli żeby jednak była niższa cena bo oni fundacja i dobro narodowe, różnice chcieli żeby kumpel potraktował jako wpłatę na WOŚP
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rafal-heros
rafal-heros
rafal-heros
17.04.2024, 13:39:42 via Wykop
  • 3
@Harnol: no widzisz, mental ten sam tylko cele inne
  • Odpowiedz
Instrybutor_z_Orlenu
Instrybutor_z_Orlenu
17.04.2024, 15:33:28 via Wykop
  • 1
i gdzie jeszcze kumpel twój tarasy robił?


@hallack: u mnie
  • Odpowiedz
przedostatni_wolny_login
przedostatni_wolny_login
przedostatni_wolny_login
17.04.2024, 11:58:37 via Wykop
  • 12
Typ nie zrozumiał co się będzie działo (tj. że auto zostanie wystawione w jego imieniu) i wylewa swoje żale. Obstawiam, że był rzetelnie poinformowany przez fundację o kwestiach formalnych tylko nie chciało mu się nad tym pochylić, bo przecież wielki filantrop podarował auto (warte lol 30k).
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

s.....7
s.....7
konto usunięte 17.04.2024, 12:01:45 via Wykop
  • 24
Obstawiam, że był rzetelnie poinformowany przez fundację o kwestiach formalnych tylko nie chciało mu się nad tym pochylić


@przedostatni_wolny_login: Ile konkretnie obstawiasz? Zadzwoń lub napisz do tedego i zaproponuj taki zakład.

A może odwaga skończy się na anonimowym pluciu w internecie? XD
  • Odpowiedz
lukaszdh
lukaszdh
17.04.2024, 12:13:35 via Wykop
  • 19
@przedostatni_wolny_login: to sam weź i podaruj zobaczymy jaki jest kozak. Nie dziwię się TEDEMu na jego miejscu również bym był wkurzony i się wycofał, a informacja o podatku do zapłaty powinna zostać powiedziana na samym początku, żeby nie było nie porozumienia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
Poszukiwany KOZANECKI PAWEŁ, jak to możliwe, że nawiał?
3947
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
Setki skarg na Polsat po programie o znanym youtuberze. "Brak bezstronności"
3892
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat
2808
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
Parkomat mówi że jest dzień wolny, a Gdynia wlepia mimo tego opłatę dodatkową
2700
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
Dokąd dojdzie granica absurdu zarobków lekarzy
2332
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #ekonomia
  • #gospodarka
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking