Wpis z mikrobloga

@liberationist Może jak by były linki do źródeł, że tyle procent ludzi ma prawidłowe chromosomy, powołanie się na jakiś autorytet w psychiatrii, który uważa to za zaburzenie i inaczej sformułowane ostatnie zdanie np. zwracanie uwagi na tak statystycznie nieistotne jednostki, to by nie usunęli. Ten obrazek przestawia jedynie czyjąś opinię, która może kogoś dotknąć, a osoby trans są nierzadko rozchwiane emocjonalnie. Poza tym tu jest zakłamanie, bo istnieją ludzie, którzy faktycznie są
chlodna_kalkulacja - @liberationist Może jak by były linki do źródeł, że tyle procent...
  • Odpowiedz
@liberationist ja dziękuję... poza socjopatia jest masa zaburzeń psychicznych.
mój rodzinny twierdzi, że każdy człowiek choć raz w życiu przez te zaburzenia przechodzi.
to jest ciężki temat, a jednocześnie bardzo powszechny.
stygmatyzowanie problemów psychicznych prowadzi jedynie do tego, że się one nasilają albo zaczynają oddziaływać na ludzi wokół (przemoc, zabójstwa, samobójstwa, etc.)
dlaczego na luzie traktujemy fakt, że serce u kogoś nie działa, jak powinno, ale stygmatyzujemy to, że u innego to
  • Odpowiedz
Może jak by były linki do źródeł


@chlodna_kalkulacja: pamiętaj, że argument ad expertum też nie jest logicznym dowodem. Badania statystyczne ok, ale co za różnica co powie jakiś szanowany doktorek. Nie ma ludzi nieomylnych.
  • Odpowiedz
@malinq Oczywiście, ale powołanie się na kogoś, kto jest zaznajomiony w temacie, zamiast pisać własnych subiektywnych opinii, na pewno zmniejsza szansę na to, że moderator usunie taki wątek i do tego aspektu głównie się odnosiłem. W procesie tworzenia własnych poglądów należy patrzeć na każdy aspekt szeroko, a nie tylko wierzyć w jedno źródło.
  • Odpowiedz
@wykopowa_ona: drogi różowy pasku, zalecam skupienie się na szerszym obrazie: wrogie Tobie, i to właśnie Tobie, transiaki zawłaszczają sobie Twoją kobiecość! ;(

o psychologii pogadamy kiedy indziej.
teraz jest czas próby.
  • Odpowiedz
@liberationist: punkt 4. to xD bardzo
a co proponujesz zrobić? Wybić wszystkich z borderem, depresją, uzależnieniami i innymi zaburzeniami? Leczyć siłą kiedy większość jest nawrotowa lub nie do uleczenia?
  • Odpowiedz
@liberationist: nie wiem czy to gównoportal, ale na pewno obrazek, który wrzucasz jest gówniany, bo źle z rosyjskiej propagandy przetłumaczyło na polski i mamy takie wyrażenia jak gatunek płciowy xDDDD
ponadto punkt 1 i punkt 2 wzajemnie się wykluczają, nikt nie musi komentować tego posta, bo on sam się wyhuśtał na mocy przyjętych przez siebie definicji xD

a no i tradycyjnie: dni bez transfobii na wykopie - 0, wypi%&dalać z Polski
  • Odpowiedz
wrogie Tobie, i to właśnie Tobie, transiaki zawłaszczają sobie Twoją kobiecość!


@liberationist: jak zwykle w tej żałosnej próbie tworzenia podziałów i siania nienawiści wobec rodaków, przychodzi czas na jeden z najbardziej żałosnych argumentów transfobów czyli mówienie o kobiecości tak jakby była ograniczonym zasobem xDD

przeproś matkę i poproś oficera prowadzącego o więcej rubli, bo już z przepracowania i niedożywienia zaczynasz coraz gorsze bzdury pisać i nawet konserwy cię prostują
  • Odpowiedz