Wpis z mikrobloga

Szacunek dla dziewczyny, że postanowiła zakończyć temat tej śliskiej zbiórki, przekazując zebraną „nadwyżkę” rodzinie Konrada. Mam nadzieję, że pieniądze trafią do kogo trzeba - bo niestety często różnie z tym bywa. Czekam też na informacje, jakie zostaną zastosowane proporcje i ile tej „nadwyżki” otrzyma rodzina ofiary.

Zastanawia mnie jednak zachowanie @Tumurochir. Od początku w obliczu tej tragedii szukałeś przede wszystkim atencji dla siebie. Pierwszej nocy to ty wydałeś wszystkie potrzebne informacje, żeby namierzyć media społecznościowe pary, a także mordercy.

Tumurochirze, wstawiłeś na wykop nawet wspólne zdjęcia z ofiarą z galerii w telefonie, na których ocenzurowałeś swoją twarz, żeby udowodnić, że się znaliście. To przez ciebie praktycznie cały polski Internet szybko poznał tożsamość Julii i Konrada. Gdyby nie ty, być może rodzina ofiary - i Julia - mieliby te kilka godzin więcej i zdążyliby chociaż ukryć media społecznościowe. Nie musieliby wówczas czytać niektórych komentarzy. Przyczyniłeś się jak nikt inny do napędzenia tej karuzeli #!$%@?.

Następnie zacząłeś umoralniać całą społeczność ckliwymi wpisami, bo paru randomów - jak zwykle przy tego typu sprawach - chciało zabłysnąć. Po drodze m.in. obraziłeś czyjąś mamę i wyzywałeś się z wieloma użytkownikami. Co zabawne, dużą część swojej agendy sprowadzałeś do hejtu na twoją osobę. Nawet ostatni wpis, pod którym jak zwykle usunąłeś wszystkie merytoryczne komentarze i krytykę, m.in. mądry komentarz @Emes91, podsumowałeś jakimś pasywnie agresywnym wysrywem o „linczu przegrywów” na twoją osobę.

Przyszedłeś tu - de facto - prosić i żebrać. Nie tylko o atencję, ale też o pieniądze. Być może poprzez wsparcie zbiórki chciałeś ukoić sumienie po tym, jak wydałeś prywatne informacje nt. Julii i Konrada. Niestety, zamiast przy tym wszystkim zachować się z klasą, to się kompletnie zbłaźniłeś.

Bardziej zaszkodziłeś niż pomogłeś i doskonale o tym wiesz, atencjuszu.

#poznan #zbiorka #afera #pieklomezczyzn
  • 76
@Tywin_Lannister

Czekam też na informacje, jakie zostaną zastosowane proporcje i ile tej „nadwyżki” otrzyma rodzina ofiary.


Ten frqgment zdradza,.że jesteś zwykłym, maluczkim zawistnikiem. Miałeś ból dupy o to,.że ludzie chcą pomóc ofierze. Pewnie dlatego, że ewidetnie kobieta została skrzywdzona przez mężczyznę - konserwę z umiłowaniem do broni palnej, jak typowy miłośnik konfederacji. Kim ty w ogóle jesteś by bawić się w policję moralności? Ludzie chcieli po prostu ojazać dobroć i sudarność wobec
Mógłbym się tłumaczyć, że nie wstawiałem żadnych linków do ich socjali, że moje posty były odpowiedzią na hejt na profilach Julii i Konrada, że podałem imię i zdjęcie dopiero jak media je ujawniły. Mógłbym się tłumaczyć, że właśnie dlatego @Moderacja i @a__s cofnęli mi bana, na co mam dowody w postaci maili (w sumie ciekawe, że sobie zrobiliście screena mojego bana na zapas, by potem go wstawić i pisać te kłamstwa -
@Tumurochir: No to po co tu siedzisz jak wykop taki zły? Jak potrzebowałeś od wykopu atencji i kasy na zbiórkę to wtedy HEJ SPOŁECZNOŚCI POMÓŻCIE, a teraz jak ktoś zadaje ci całkowicie zasadne pytania to odpowiadasz wszystkim pogardliwie, tak jakbyśmy tu wszyscy byli jakimś bydłem.

Jesteś ohydną postacią, która w dodatku zachowuje się jak rozkapryszony nastolatek w sytuacji spotkania z jakąkolwiek krytyką. Nie chcesz być częścią tej społeczności to nikt cię
@Tumurochir:

Nie no, wcale Cie nie rusza ta afera i dlatego od dwóch dni non stop odpowiadasz wykopom na ich "kłamliwe" komentarze xD
Na twoim miejscu zapadłbym się pod ziemię, a na miejscu Julki serdecznie Ci podziękował za pomoc w researchu i zrobienia #!$%@? PR'u wokół zbiórki, gratuluje intelektualisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tywin_Lannister: @Emes91: świetne podsumowanie, mi samej ta zbiórka śmierdziała bo przecież nie raz była sytuacja że zdarzali się oszuści.

Raz nawet na mirko przyłapałam gościa co robił zbiórkę na koleżankę, na leczenie jej endometriozy i wycięcie guza poprzez zabieg laparoskopii. Tak się składa, że choruję na to samo i doskonale wiem, że ta operacja jest na NFZ, chyba że dziewczyna nie pracuje i nie jest zarejestrowana w urzędzie pracy. Po
Macie doświadczenie w linczu i odwracaniu kota ogonem. To trzeba wam przyznać.


@Tumurochir: a widziałeś komentarze na NS o ludziach którzy próbowali podjąć dyskusję o szczepionkach na COVID? XD

Brak odpowiednich inwektyw, żeby Cię opisać wstrętny hipokryto.
@Tywin_Lannister: ty ej.
ale z tego co pamiętam to ziomek @Tumurochir napisał o tej sprawie, w reakcji na standardowo wykopowe szaleństwo w komentach, jakoby ta dziewczyna to jakiś szlauf, który skakał na dwóch knagach jednocześnie, czym przyczyniła się do tragedii zabójcy. lol
ogarnijcie się, ziomek wrzucił wspólne zdjęcie z zamordowanym, bo ktoś nie wierzył że ma cokolwiek wspólnego z ofiarami.
i tylko tyle robił, a tu już widzę że posądzacie