Wpis z mikrobloga

wiesz, z rowera też możesz zrobić motorower jak się uprzesz, ale chyba lepiej wyjdzie kupić skuter


@WujaTHC: Zależy do czego chcesz używać. Podobnie ze smartono-komputerem. Natomiast posiadanie i skutera i roweru nie ma wielkiego sensu. I możliwe, że tak samo będzie z komputerem i smartfonem. Bo w sumie jedyna zaleta np. laptopa to oprogramowanie, które ciężko uruchomić na smartfonie i większa wydajność, chociaż kosztem hałasu. Reszta to raczej wady i regres.
Tak w zasadzie nie robie niczego nowego na smartfonie niż 10 lat temu. Jedyna 'fajna' rzecz jaką faktycznie zauważyłem, to zmiana na odświeżanie ekranu w 120 Hz, a tak to robię ciągle to samo. Przeglądanie internetu, parę apek pokroju mapy, nawigacja, kilka widgetów typu pogoda i robienie zdjęć najczęściej jakimś paragonom, papierom czy licznikom :D
Gdzie ten postęp? Pamiętam jak zaczynała się era smartfonów, to futurystyczne modele miały mieć jakieś filmy, możliwość
Polecam wpisać w google: "usb bluetooth dongle jack audio" albo "chromecast audio".


@szszszszszszsz: jak mam podłączyć "usb bluetooth dongle jack audio" albo "chromecast audio" do wieży ? XD


Owszem ma, aktualizacje bezpieczeństwa wciąż wychodzą do iOS 15, a ostatnia była w czerwcu. Polecam weryfikować informacje i nie wprowadzać ludzi w błąd. Ref: https://endoflife.date/ios


@DrDevil: no faktycznie. Ale ja to w bezpieczeństwie słaby jestem, bo mam andka 9 i nikt mi
8000 pln co rok. To dobry układ :)


@niewiempoco:
To tak nie działa. Mało kto poza totalnymi maniakami marki którym "zbywa" wymienia iPhona co roku ale już wystarczy, że masz abonament na firmę to z pocałowaniem ręki co 16-17 miesięcy masz nowego i jeszcze wychodzisz na tym "do przodu".

Na własnym przykładzie:
W styczniu 2022 wziąłem w Play abonament z 13 Pro Max na działalność, 290 zł brutto, po odliczeniach VAT
@drzewko94: u mnie siaomi redmi note 5 z 2018 i mi starcza. Choć w tym, lub następnym roku wymienię, pewnie na Samsunga A34 / 54, bo to całkiem niezłe telefony, a przeważa bardzo długie wsparcie jakie Samsung daje.
Ewentualnie poczekam, aż mi aplikacja banku, lub inna której używam przestanie działać. Dziś wymagają z reguły Androidów 6 lub 7. To siaomi ma 9, więc wiele nie brakuje, bo się w jakieś ROMy
@drzewko94: Siedze na #!$%@? P20Pro kupionym w 2018, i zamierzam jeszcze z trzy-cztery lata na nim posiedzieć. Wszystkie najnowsze gierki hulają aż miło, nie muli nic przy przeglądaniu internetu, ogółem gitara i nie widzę najmniejszej potrzeby zmiany.