Wpis z mikrobloga

  • 1
@lewymaro świetny sprzęt ciekawe dlaczego zrezygnowali z wysuwanej kamerki , przesiadłem się na nothing phone ale miło wspominam spędzone 3 lata z mi9t
  • Odpowiedz
@drzewko94: różowa ma Iphone 13 pro max I płaciła wówczas blisko 6k jeżeli mnie pamięć nie myli, a ja zasuwam na Redmi Note 8 Pro i ani bateria nie szwankuje, ani wydajność... Po co zmieniać coś, co świetnie działa i tworzyć niepotrzebne elektrośmieci.

No fajnie wygląda ta 13 max, ale cena jest/była irracjonalna.
  • Odpowiedz
@OneNightInTokyo:

Owszem można podejrzeć listę ostatnich połączeń ale ona chyba jest ograniczona do iluś wpisów (?).


Owszem, do 100. Co śmieszniejsze, w pamięci ajfona jest 1000 ostatnich połączeń, ale muisz część skasować, żeby zobaczyć kolejne po tych 100.
  • Odpowiedz
@drzewko94: siedze na s10 od 2019 i szczerze to nie widze powodu do zmiany. Zdjecia luksja, nic nie muli, bateria jedynie sie pogorszyla troche, ale nadal na dzien starcza. Nie to, że mnie nie stać na wymiane, ale po prostu nie widze sensu wywalać 4-5k na nowy telefon, który będzie robił dokładnie to samo. Kolejna sprawa, że te najnowsze flagowce to #!$%@? cegły i nie idzie tego wygodnie jedną reką obsługiwać.
  • Odpowiedz