Wpis z mikrobloga

jak kulturalnie powiedziec rodzinie ze #!$%@? mnie ich wesele i nie chce mi sie na nie isc?
nie moge bezposrednio powiedziec ze nie ide bo rodzina (mala) to ostatnie osoby z ktorymi mam jakis fizyczny kontakt i jak sie obraza to zostane doslownie sam, wiedza ze jestem #!$%@? z aspergerem i nie chodze na zadne imprezy typu urodziny a i tak twierdza ze musze byc

moze jakis madry anon tez byl w takiej sytuacji i ma sprawdzone rozwiazanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw
  • 19
@danky jesli to rodzina ktora kochasz to albo faktycznie zacisnij zeby i przecierp albo powiedz prawde, że wiesz ze robisz im przykrość, ale nie potrafisz zmienić tego jaki jestes i po prostu tego typu wydarzenia są dla ciebie bardzo ciezkie do przezycia bo jestes introwertykiem.

wiedza ze jestem #!$%@? z apsergerem


skoro wiedzą to myślę ze jak im szczerze wytlumaczysz to zrozumieja ;D ale przemysl to skoro masz mala rodzine to nawet
  • 0
@twoj_starrry: rodzina pana mlodego jest gigantyczna i to mnie najbardziej zniecheca w sumie, normalnie mam tak jak napisal @Gulczas1337 nigdy nie czulem sie zle ze komus odmowilem i nigdy sie nie tlumaczylem czemu ale tutaj jednak mam jakies watpliwosci. Chyba faktycznie przemecze sie i najwyzej wyjde z wymowka ze zle sie czuje bo wóda zryla banie
@danky:

Rodzina pana mlodego jest gigantyczna i to mnie najbardziej zniecheca w sumie


Czaje, też nie ciepie wesel, przez co byłem dosłownie na kilku.

Chyba faktycznie przemecze sie i najwyzej wyjde z wymowka ze zle sie czuje bo wóda zryla banie


To jest spoko taktyka i tak po chwili wszyscy już będa na promilu i nikt nawet nie zwróci uwagi, że się zmyłeś. A może nawet ci się jakoś spodoba -
@danky: Różnie się ludziom #!$%@? po alkoholu, może to będzie twoje 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) (chociaż mnie też nigdy taka przygoda nie spotkała i też jakbym miał jakiś event w rodzinie to bym nie chciał na niego iść xD) a jak nie to tak jak napisałeś, wyjdziesz wcześniej jak twoja rodzina wie jaki jesteś i masz problemy to zrozumieją czemu poszedłeś, ale chociaż nie będą