Wpis z mikrobloga

@drzewko94: Co rok masz w TV gówno reklamy w stylu "wymien swojego ipfona na nowego..."


8000 pln co rok. To dobry układ :)


@niewiempoco: Myślisz że kiedyś wprowadzą możliwość odsprzedaży wcześniejszych telefonów czy trzeba będzie wyrzucać je do śmieci jak teraz?
  • Odpowiedz
@drzewko94: ja ostatnio kupiłem swój pierwszy telefon od japka, używany X z 2017. Poza aparatem i baterią które dziś są na poziomie średniaków oraz brakiem przyszłej aktualizacji do iOS 17, to dalej chodzi szybko i płynnie. Za cenę najtańszego w miarę używalnego androida (800PLN) - imo warto było
  • Odpowiedz
@drzewko94: Niestety, z IP 13 pro jesteś poza spektrum imponowania swoją rozrzutnością. Zresztą zaciągnięte 4 letnie kredyty na ten sprzęt nie pozwolą szybko zapomnieć
  • Odpowiedz
@DrDevil: Odnośnie aktualizacji - 6S już nie ma wsparcia - chyba, że mowa o update aplikacji a nie systemu. Miał wsparcie od ios9 do wersji ios15. Najnowsza jest wersja 16. Ja zostawiłem sobie na moim ios13 :)
  • Odpowiedz
@Kliko uu, to słabo. Dzięki za info. No i Wykop znowu coś popsuł w aplikacji, bo nie zawsze automatycznie przenosi do wpisu z powiadomienia. A wcześniej działało bez problemu. (°°
  • Odpowiedz
@lewymaro: @ImperiumCienia ale wiecie że problem nie leży w specyfikacji telefonów, gdzie od kilku lat (jeśli kto nie gra) parametry są więcej jak wystarczające w średniakach, tylko o braki aktualizacji dla starych Androidów?


@hiperchimera: no to wystarczy kupować z głową i brać producentów, którzy oferują długie wspacie, a nie ślinić się na pierwszy lepszy
https://news.samsung.com/global/samsung-sets-the-new-standard-with-four-generations-of-os-upgrades-to-ensure-the-most-up-to-date-and-more-secure-galaxy-experience

Oczywiście, ze to nie to samo co Apple pod względem długości wsparcia, ale znacznie, znacznie
  • Odpowiedz