Wpis z mikrobloga

Szkoda mi chłopaków z Krakowa.
Kierowca zachowywał się głupio na trasie, przykro mi ze nikt ho wystarczająco nie wyedukowal o „bezpiecznej” szybkiej jeździe. Może był uzależniony od adrenaliny. Szkoda ze nikt w porę nim nie potrząsnął, nie zabrał prawka. Biedni są ci trzej pasażerowie, którzy zginęli razem z nim i ich rodziny, które cierpią.

Szkoda mi załogi Titana.
Byli odkrywcami, wizjonerami, może chora i niepotrzebna fantazja, ale nikt z nich nie zasługiwał na to by płacić za nią zyciem. Biedny 19-latek ktory miał przed sobą całe życie.

Szkoda mi pary z Poznania.
Biedny Konrad poszedł na obiad w środku dnia ze swoją narzeczoną. Ciekawe czy zdążył w ogóle zastanowić się co się z nim dzieje. Szkoda mi strasznie tej dziewczyny i tego co przeżyła.

Szkoda mi Youtubera
Nie znałam Ravgora, teraz mogę poznać jego twórczość z kiedyś. Szkoda mi bo ponoć bardzo cierpiał psychicznie. Smutne, ze własne demony doprowadziły go do takich decyzji.

Szkoda mi wszystkich ludzi, z czyich tragedii i cierpienia robi się memy.

Smutno mi, że widzę naprawdę tysiące komentarzy, które z lekkością oceniają ich żywota jak i ich zakończenie.

Denerwuje mnie, że wrażliwość na ich losy i współczucie jest odbierane jako słabość albo boomerstwo. A z drugiej strony czasem mam wrażenie, że naprawdę niewiele osób myśli podobnie do mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczenie #poznan #feels #ravgor #krakow
  • 62
@Moseva: Pomyśleć, że napisałaś oczywistość, a i tak jest to najmądrzejszy wpis podsumowujący ostatnie dni. Sam się łapię na uczuciu satysfakcji z faktu, że oskarek się rozwalił na własne życzenie w Krakowie, bo stanowił niebezpieczeństwo, ale nie powinienem tak myśleć, bo to nie był zły człowiek, tylko kretyn do naprostowania.
bo to nie był zły człowiek, tylko kretyn do naprostowania.


@WillyJamess: Możesz tak mówić o piętnastolatku a nie o dorosłym chłopie. Doskonale wiedział jakie ryzyko niesie ze sobą przejeżdżanie na czerwonym świetle z prędkością 200km/h w terenie zabudowanym, to nie był kretyn tylko lekkomyślny egoista bez szacunku do życia innych ludzi.
ho wystarczająco nie wyedukowal o „bezpiecznej” szybkiej jeździe


@Moseva: a szkoda by Ci było kogoś kto biegnie przed siebie, macha nożem, wywraca się i sam siebie na niego nadziewa? Bo do tego można porównać zapierdzielanie 150km/h w centrum miasta. Całe szczęście, że nie skończyło się jak w Warszawie, gdzie tego typu wariat zmiótł faceta spacerującego z rodziną (i tego faceta i jego rodziny mi szkoda).
@Moseva: nie obraz sie moja droga, ale dla mnie to jest takie pieprzenie.

Oceniasz wszystko przez emocje, bo te przypadki sa naglosnione i jest wokol nich show. Pareset km od nas trwa wojna gdzie z jednej i drugiej strony ludzie padaja jak muchy, cale zycie mieli przed soba ale przez decyzje jednego kretyna teraz obywatele obu panstw #!$%@? na bezsensowna rzez.

Ale tak chlip chlip, bo mlody burak owinal sie na
@Moseva: Ja Ci np nie wierzę że jest Ci szkoda tych ludzi. Wszyscy tu zwracają uwagę na te przypadki bo ci ludzie byli znani albo ich śmierć była spektakularna. Jedni hejtuja inni pieprzą że jejku jejku smutna sprawa (tak jak Ty). Jedni i drudzy rekompensują sobie jakieś swoje braki wylaniem nienawiści albo chęcią pokazania patrzcie szkoda mi dobrym człowiekiem jestem. Tak naprawdę to tylko jeden ciekawszy odcinek z gównianego serialu w
@Moseva: Żalu by ci nie starczyło na wszystkich ludzi, którzy codziennie umierają. Nie da się cały czas być smutnym tak samo jak nie da się być cały czas poważnym. Akurat te wymienione przypadki są medialne z różnych powodów ale większość ludzi to po prostu szare myszki, które umierają i jedyne co po nich zostanie to kartka z klepsydrą.
@Moseva: Dobrze wiedzieć, że na tym świecie są jeszcze osoby, które potrafią doświadczyć empatycznej refleksji nad wydarzeniami pozornie nie mającymi z nimi nic wspólnego - bez stalowej zbroi trywializującej i umniejszającej znaczenie przecież "jakiegoś tam" Człowieka i jego historii.
Niestety w dzisiejszych czasach, gdzie ukierunkowane ideologie służą jako nowy kierunek rozwoju człowieka i są sterowane odgórnie, to tylko one mogą być głośnymi ofiarami rozmaitych
niegodziwości - to się sprzedaje, podczas gdy
@Moseva: podpisuje się pod tym. Jak starałem się bronić zbiórki na tą dziewczynę z Poznania to wyzywali mnie od kukoldów ¯\(ツ)/¯
Co do sprawy z Krakowa to mam takie same odczucia, o czym również pisałem przy okazji nagonki na zbiórkę. Wykop to szkolny korytarz na którym nie ma nauczyciela. Szkoda że nie ma tu czegoś w rodzaju karmy jak na reddicie.
@Moseva: a mi kur... Szkoda tych ludzi co zginęli w hangarze, chłopaka 20paroletniego co go pijak potracił w będziemyslu jak szedł z dziewczyna, faceta co mu kombajnista wyjechał z podporządkowanej. A nie jakiś bananowych Oskarowi co nie mieli jaj postawić się kumplowi by zwolnił, będę cisnął bekę z jakiegoś atenncyjnego Kordiana i jego wspaniałej miłości Julki zbiórki, będę cisnął bekę z deprechy skoczka jutubera o którym pierwszy raz słyszę bo gówno
@Moseva: a nie szkoda ci milionów ludzi którzy zginęli w okrutny sposób w wojnach światowych? Nie szkoda ci ludzi i dzieci którzy obecnie giną na świcie?
To co doświadczasz to nic innego jak ckliwość wynikająca z kobiecego niedoboru testosteronu i kobiecej naduczuciowości. Zrozumiałe, ale nie oczekuj że każdy będzie taki sam ckliwy jak ty.