Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 219
@sloppyjoe12: to chyba te slynne normickie miłosierdzie

próbuje swoją nieudolność i lenistwo usprawiedliwić


No tak, zamiast pogodzić się z tym jak jest, najlepiej wziąć całą winę za #!$%@? na siebie i zajeżdżać się w normickim wyścigu aż padniesz na zawał
@sruba_m3: Ja dla was przegrańce nie mam ani trochę miłosierdzia także mi tego nie zarzucaj. Nie ma sensu z tobą prowadzić dyskusji bo zamykasz się sam we własnej klatce bycia nikim. Prędzej czy później siedzenie w hacie i przegrywanie się skończy a wtedy pożałujesz tego co zrobileś
@ZACIENTY_CAPSLOCK: Brawo! Na ostatniej prostej cywilizacyjnego projektu ludzkości zwanego "kapitalizm + demokracja", który doprowadził do potężnych zmian w unikatowych biochemiczno-geologicznych procesach planety, która dała nam warunki do w ogóle wytworzenia jakiejkolwiek cywilizacji w pierwszej kolejności, a gdzie więcej kapitalizmu i demokracji nie da rady ani odwrócić ani nawet złagodzić tych zmian, dołożyłeś się do zwiększenia skali problemu, operując w ramach tegoż samounicestwiającego się projektu, a tylko po to, żeby "udowodnić" ludziom,