Wpis z mikrobloga

Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez ostatni rok „pod wynajem” jest w rzeczywistości dla niej ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzisiaj na swoje 50-te urodziny się dowie

Całe moje dzieciństwo mieszkaliśmy u dziadków bo mamy nie było stać na wynajem, a ja zawsze jej mówiłem, że jak dorosne to kupię nam 'dom' xd


#chwalesie
ZACIENTY_CAPSLOCK - Mame jeszcze nie wie, że mieszkanie które remontowałem przez osta...

źródło: IMG_4822

Pobierz
  • 219
@ZACIENTY_CAPSLOCK: () Miras, po Twoim wpisie, bardzo chce żeby dzieci tak w przyszłości doceniły starania rodzicielskie jak ty swojej matki! Myślę, że każdy by z nas chciał takiego dzieciaka, pomimo zakrętów życiowych, docenił starania i wyszedł na prostą. Jesteś dobrym, wiele wartym człowiekiem, również dzięki mamie. Myślę, że fajnie by było jakbyś sam (bez narzeczonej) pokazał mieszkanie a po godzinie, gdy emocje opadną, żeby narzeczona weszła z
@ZACIENTY_CAPSLOCK szacun, rozumiem te sytuacje. Sam za dzieciaka mieszkałem z rodzicami u dziadków w jednym pokoju i później dopiero zaczęliśmy wynajmować mieszkanie aż wyjechali za granice. Chciałbym w końcu wziąć kredyt i mieć coś, nie tyle dla samego siebie, a dla nich..